AUN F30: якісний проектор за оптимальною ціною

310

За статистикою, більша частина населення нашої країни вечірній час проводить біля телевізора. Немає нічого приємніше подивитися улюблений фільм або цікаву передачу після напруженого трудового дня. Чоловіча половина не проти зайнятися переглядом футбольного матчу або хокейного поєдинку.

Що для цього треба? Тільки бажання і хороший телевізор, розміри якого задовольнили б всі потреби користувача. З останнім проблем немає, ось тільки вартість такого апарату буде позамежна. Вирішити цю проблему досить просто. Отримати велику діагональ може допомогти проектор AUN F30.

Вся справа в розмірі

Якщо завдання тільки в розмірі одержуваного зображення, то вона вирішується просто. Проектор AUN F30 дозволяє отримати якісне зображення на екрані, діагональ якого може досягати чотирьох метрів. Майже як у компактному кінотеатрі. Однак, для цього потрібно приміщення відповідних параметрів. У нього мінімальна відстань від проектора до стіни повинна становити не менше тих же чотирьох метрів.

Телевізор аналогічних розмірів буде коштувати дуже дорого. До того ж від нього очі втомляться швидше.

Використання проектора привнесе щось нове в процедуру перегляду. Багато хто захочуть облаштувати міні-кінозал у квартирі. Для цього не потрібні великі площі. Якісна картинка формується вже з відстані 1.34 метра. Вийде аналог діагоналі близько 40 дюймів. Мало в якому житловому приміщенні в наш час немає кімнат з такими геометричними параметрами.

Якість зображення чудове, Full HD. Пристрій видає яскравість, відповідну 360 ANSI люменам, контрастність — 4000:1. Отримана картинка буде добре помітна не тільки вночі, але і вдень, коли є щільні штори на вікнах. При наявності спеціального екрану все вийде ще краще.

Апарат має заводські настройки, що забезпечують правильний баланс білого з природною передачею кольору. Це означає, що всі кольори на екрані будуть відповідати встановленим критеріям, не буде червоності на обличчях або ненормального блиску очей.

Для більш точного налаштування всіх параметрів та спрощення роботи, в комплекті є пульт дистанційного керування. Апарат отримав прийнятний параметр довговічності, дорівнює 50000 годин його роботи. Як стверджує виробник, це відповідає приблизно десяти років роботи.

Деякі скептики можуть задати питання з приводу звукових характеристик LED-проектора. Тут теж немає ніяких проблем. Гаджет оснащений двома динаміками, кожен з яких має потужність, рівну 5 Вт. Для бажаючих глибше зануритися в атмосферу перегляду є роз’єм 3,5 мм і SPDIF. Останній дозволяє здійснювати передачу звукових даних цифрового якості від одного пристрою до іншого.

AUN Full HD F30 може працювати з будь-якими виробами, він до цього готовий завжди. Одним з найбільш прийнятних і правильних варіантів, підключення до проектора за допомогою HDMI роз’єму персонального комп’ютера, ноутбука або ігрової консолі. Ще можна об’єднати його з ТБ-тюнера для роботи в режимі повноцінного телевізора.

Джерелом даних для зображення може служити USB-флешка або карта пам’яті microSD. Щоб з допомогою останніх аксесуарів подивитися фільм, більш нічого додаткового не треба. Іншими словами, якщо правильно підібрати інтерфейси для перегляду, відкриється маса сценаріїв використання проектора.

Можна і пограти

Вже всім відомо, що телевізори використовують не тільки для перегляду чого-небудь, а монітори не призначені для однієї лише роботи. Всі верстви населення схильні віртуальних розваг. Їх розробники роблять все, щоб картинка була більш реалістичною і зрозумілою кожному.

Отримавши в користування проектор, який видає дозвіл Full HD з можливістю проектування картинки на великі площі стіни, важко утриматися і не спробувати цей формат. Слід оцінити новий масштаб. Можна навіть зібрати друзів і «зарубиться» в NHL або зійтися у віртуальному кулачному поєдинку.

Проектор AUN Full HD F30 може стати ключовим мультимедіа-пристроєм в будинку. У нього достатні показники яскравості і контрастності для використання навіть в денний час. Він не вимагає наявності приміщень для роботи великих обсягів, що робить його доступним практично для всіх без винятку. Доступна ціна робить з цього апарату конкурента для телевізорів великих розмірів.

Джерело: http://linkomania.com.ua/