Японський консольний ааа-ексклюзив playstation 5: square enix показала новий трейлер forspoken із зіркою “ангелів чарлі”

82

Японське видавництво square enix і студія luminous productions , сформована з розробників final fantasy xv , представили новий трейлер рольової пригоди forspoken , готується до виходу на playstation 5 pc навесні 2022 року.

За словами продюсера такесі арамакі , square enix прагне зробити forspoken найкрасивішою грою з відкритим світом на момент прем’єри. Розробники називають її “грою з графікою нового покоління”.

Історія forspoken розповідає про пригоди дівчини фрей-американки, яка чарівним чином потрапляє в загадкове потойбічне королівство атію, де фантазії і кошмари мають властивість ставати втілюватися в реальність. Далеко від будинку героїні належить оволодіти магічним даром, зустрітися віч-на-віч з монстрами і дати відсіч чарівниці силі. Останню називають диктаторкою, збожеволілою від влади. Вона відноситься до числа матріархів, правлячих атією.

Головні ролі в проекті виконали професійні голлівудські актори: елла балінська (фрей), джонатан кейк (магічний браслет кафф), джаніна гаванкар (сила), кіла сеттл (джойді) і моніка барбаро (айден). Балінська найбільш відома за роллю джейн у “8 ангелах чарлі ” (2019).

Музична композиція, що звучить в трейлері, була написана композитором беаром мак-крірі , відомим по god of war (2018) і the walking dead .

За фундамент ігрового всесвіту forspoken і загальний курс сюжету відповідали голлівудський сценарист гарі вітта (” книга ілая “, ” ізгой-один. Зоряні війни: історії “), а також ветеран ігрової індустрії емі хенніг , що стояла біля витоків legacy of kain і трилогії uncharted .

В основі ігрового процесу forspoken лежить дослідження локацій, переміщення по світу за допомогою магічних здібностей фрей, а також сутички з різними монстрами і істотами.

” загадковим чином покинувши нью-йорк, фрей холланд виявляється в прекрасній і жорстокій країні під назвою атія – та ще й з чарівним говорить браслетом на руці. Разом з новим товаришем, манери якого відрізняються цинічністю, фрей відправляється в подорож по безмежних просторах атії.

У пошуках шляху додому фрей належить битися з жахливими створіннями, кинути виклик могутнім тантам і дізнатися правду, яка дасть їй куди більше, ніж вона сподівалася”, – йдеться в описі.

Набір свіжих скріншотів і рендерів: