Тім рот розповів про повернення в mcu в серіалі “жінка-халк”

70

Актор тім рот розповів про своє повернення в mcu в майбутньому серіалі disney plus “жінка-халк”. Дебют рота в mcu відбувся в 2008 році, а його персонаж знову з’явився тільки у фільмі “шан-чи і легенда про десять кілець” (в якому рот озвучив його).

я знявся в “неймовірному халку” багато років тому просто тому, що думав, що мої діти будуть раді цьому. Я зробив це для них, і мені дуже сподобалося це робити. І коли вони прийшли до мене і сказали: “ми адаптуємо”жінку-халка”. Не могли б ви повернутися в ролі цього персонажа?”я відповів:” звичайно. Це повинно бути весело. Але я був дуже здивований. Тільки коли марк руффало прийшов знімати свій матеріал, я сказав: “о, ось як ти це робиш! з почуттям гумору!”.

Про повернення рота до цієї ролі відомо небагато, але після того, як шан-чи встановив якесь партнерство між ним і героєм “доктора стренджа” бенедиктом вонгом, здається, що в даний час він швидше хороший хлопець, ніж лиходій.

У” ши-халку ” тетяна маслані зіграє роль дженніфер уолтерс, двоюрідної сестри брюса баннера. Фільм заявлений як юридична комедія, і бос marvel studios кевін фейдж вже повідомив, що в серіалі можуть з’явитися і інші персонажі. Поряд з маслані, руффало і ротом, в серіалі також знімаються джаміла джаміл, ренні еліз голдсберрі, джош сегарра і джинджер гонзага.