Автоматична зміна шпалер (картинок) Робочого стола у Windows

765

Якщо Вам набридла стандартна картинка Робочого столу Windows, то її завжди можна змінити на будь-яку іншу. Зробити це можна різними способами, найпростіший з яких – це натиснути правою кнопкою миші (ПКМ) з будь-зображення на Вашому комп’ютері і вибрати в контекстному меню однойменний пункт “Зробити фоновим зображенням робочого столу”.
І таким чином можна змінювати шпалери на комп’ютері коли захочете. Ось тільки часто ставиться одна картинка якась вподобана, а потім вже або колись міняти, або нічого.

Хочу нагадати Вам про одну стандартної функції в операційній системі Windows – це автоматична зміна зображень на Робочому столі. Працює вона просто – Ви вказуєте папку з картинками, натискаєте кнопку зберегти, а потім шпалери автоматично змінюються за вказаною Вами часу. Хороший спосіб для тих, кому хочеться якоїсь жвавості на робочому столі.

Перш ніж приступити, хочу попередити, що у Вас вже повинна бути на комп’ютері папку з зображеннями, які змінюватимуться на робочому столі. В інтернеті багато і розділів сайтів та груп і всього повно в плані шпалер. Вибрати можна як окрему картинку, так і завантажити цілий збірник. Тому радити в цьому плані нічого такого не буду. Хіба що альбом у розділі сайту “Вконтакте”, де вже є і поповнюються часом шпалери для Робочого столу.

Отже, папки з зображеннями є, тепер переходимо в потрібну настройку Панелі управління. Зробити це швидше простим натисканням ПКМ по будь-якому вільному місцю на Робочому столі і виберіть пункт “Персоналізація”


У Windows 7, 8, 8.1, 10 цей пункт однаковий.

Тепер, якщо Ви використовуєте Windows 10, на вкладці Фон Вам потрібно натиснути на кнопку Огляд і вибрати там Вашу папку з зображеннями (або фотографіями).
Автоматическая смена обоев (картинок) Рабочего стола в Windows

Далі налаштовуєте такі параметри як положення і періодичність. Не забудьте вказати параметри Фону “Слайд-шоу.

Якщо Ви використовуєте Windows 7, 8 або 8.1, то шлях буде трохи іншим. Потрібно вибрати Фон робочого столу”
Автоматическая смена обоев (картинок) Рабочего стола в Windows

і перейти у вікно зміни.
Тут тиснемо кнопку Огляд і вибираємо папку з зображеннями. Нижче можна буде побачити вибрані картинки і прибрати галочки з тих, які Вам не подобаються.
Автоматическая смена обоев (картинок) Рабочего стола в Windows

Нижче вибираємо періодичність, положення і випадковий порядок. Зберігаємо зміни кнопочкою і радіємо зміні.

Автоматична зміна шпалер в Windows Vista і XP не передбачено стандартними способами. Для цього потрібно скористатися сторонніми утилітами. Вони є як безкоштовні (наприклад ESCO Wallpaper Changer), так і платні.

Ось і все на цьому. Автоматична зміна зображень Робочого стола – це ще одна хороша функція в системі Windows.