Актор прокоментував повернення мертвого лиходія marvel в «людині-мурашці 3»

20

З тих пір, як двері мультивселенной були розкриті в першому сезоні « локі », деякі фанати mcu відчайдушно чекали підтвердження одного з найбільш пам’ятних персонажів, який, на думку багатьох, був убитий занадто рано.

Якщо ви думаєте, що мова йде про залізну людину, чорну вдову або капітана америка, то помиляєтеся, оскільки насправді, мова йде про даррена кросе / жовтому шершні, якого корі столл зіграв в оригінальному « людині-мураха ».

При цьому, виконавиця ролі оси в кіновсесвіту marvel, еванджелін ліллі, нещодавно в соціальних мережах зазначила, що весь цей час лиходій міг ховатися в квантовому світі. І в новому інтерв’ю inverse особисто корі столла запитали про це, на що він відповів наступне:

Вибачте, я не можу відповісти на це питання. Не існує навіть процентного відношення стосовно моєї відповіді на це питання.

Як би там не було, є відчуття, що ми ще одного разу побачимо жовтого шершня корі столла в mcu, тим більше, після таких неоднозначних коментарів. Проте, на даний момент, доля персонажа залишається невизначеною.