Криптоплатформа compound помилково виплатила користувачам токени на суму 90 мільйонів доларів

16

реклама

Незабаром після помилки засновник платформи почав просити користувачів повернути гроші-інакше про них повідомлять в irs і, можливо, відправлять в доксинг.

Compound-це протокол грошового ринку на основі ethereum, який дозволяє користувачам отримувати відсотки або позичати активи під заставу. Кредитори можуть надати активи в пул ліквідності compound і почати заробляти складні відсотки, при цьому процентні ставки автоматично диктуються попитом і пропозицією.

Засновник compound роберт лешнер закликав користувачів, які отримали ці токени compound помилково, повернути активи. Щоб стимулювати користувачів, лешнер заявив, що за свою «білу» поведінку вони можуть залишити 10% в якості винагороди. “інакше це буде повідомлено як дохід в irs, і більшість з вас доксируються», – погрожував засновник у тому ж твіті.

І саме ця остання деталь розсердила деяких користувачів. Після цього інциденту і твіта лешнера вартість власного токена compound comp впала приблизно на 13%. Розуміючи, що початкове формулювання його твіту, можливо, не сподобалося багатьом, лешнер змінив тон: “я намагаюся зробити все, що в моїх силах, щоб допомогти спільноті повернути частину його comp, і це був тупий твіт”, – сказав лешнер. “користувачам не потрібно турбуватися про свої кошти; єдиний ризик полягає в тому, що ви (або інший користувач) отримаєте невиправдано велику кількість comp», — пояснює лешнер.

Ще невідомо, скільки користувачів, помилково отримали кріптоактіви, повернуть їх в compound. Але шанси для платформи виглядають оптимістично.

У двох недавніх крадіжках криптовалюти зловмисники poly network повернули 611 мільйонів доларів, вкрадені з платформи defi. Платформа miso sushiswap також змогла повернути монети на суму 3 мільйони доларів, вкрадені під час інсайдерської атаки.

Різниця в тому, що обидва ці інциденти стосувалися злочинної діяльності, за якими слідувало успішне відновлення.