Як видалити програму з автозавантаження

462

Через деякий час, комп’ютер починає все довше завантажуватися і думати при включенні. Вам може здатися що справа віруси (іноді це дійсно так), але частіше за все причина криється в тому, що багато програм після установки прописують себе в автозавантаження, і з часом їх стає все більше і більше.
Для того, щоб видаляти програми з автозавантаження, існують спеціальні програми, але в цій статті розглянемо стандартний спосіб, з допомогою самої windows.

Де знаходиться автозавантаження?
Сама по собі, ця служба не існує. Вона включається і входить до складу служби з назвою “Конфігурація системи” , яка знаходиться в папці
{буква_системного_диска}/Windows/System32

з ім’ям msconfig.exe.

Зайти в автозавантаження можна як по цьому шляху, так і скориставшись більш легким способом.

Відкрити автозавантаження можна за допомогою команди msconfig.exe або просто msconfig, яку потрібно ввести в пункт меню “Виконати” (Що робити, якщо немає “Виконати”).
Нагадую, що можна викликати його поєднанням клавіш win+r, а потім у полі ввести msconfigУ вікні, що відкрилося, переходимо на вкладку Автозавантаження
как отключить автозагрузку программ в windowsяк відключити автозавантаження програм в windows

і знімаємо галочки (прапорці) з непотрібних Вам програм для того, щоб відключити їх автозавантаження при включенні windows.
У колонках розписані їх назви та шляхи, так що думаю Ви не помилитеся при відключенні.
Але в будь-якому випадку, якщо Ви прибрали з автозавантаження не то додаток і хочете його повернути, то можна виконати ту ж саму процедуру і поставити галочку знову. Адже вони зберігаються в кінці списку.
Після внесення змін і натискання кнопки Застосувати і ГАРАЗД з’явиться вікно з пропозицією перезавантажитися. Краще з ним погодитися.
Как удалить программу с автозагрузки

Для більш допитливих.
Автозавантаження в реєстрі знаходиться в гілці:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Run

У правій частині Ви можете побачити список завантажуваних додатків:
Как удалить программу с автозагрузки

Якщо двічі клацнути ЛКМ на будь-якому параметрі, відкриється вікно з його зміною. Але тут краще подивитися на полі Значення і побачити шлях до програми:
Как удалить программу с автозагрузки

Відповідно тут можна видалити ці параметри, але це не рекомендується.

Так само програми прописують себе в реєстрі в гілці:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shared Tools\MSConfig\startupreg