Приховування даних на диску / фотографіях

  329

  FolderDefence

  Ліцензія: безкоштовно, одна копія на одному комп’ютері
  Платформа: Windows XP SP2 і вище

  програма, яка дозволяє приховувати / блокувати особисті файли і папки від інших користувачів і навіть шкідливих програм. Не змінює структуру захищених файлів. Він має спеціальний модуль захисту True Stealth Mode, який приховує файли навіть в системі, що працює в безпечному режимі.
  Після запуску програми виберіть меню Сервіс -> Змінити пароль і встановіть пароль, яких ми будемо захищати програму від запуску.
  Щоб додати елементи, виберіть Додати і встановіть тип захисту:

  • Прихований елемент невидимий
  • Заблоковано: елемент видно, але з ним нічого не поробиш
  • Hidden & Locked: комбінація обох методів
  • Тільки для читання: елемент можна запускати та копіювати, але не можна переміщати, перейменовувати, видаляти (дуже цікавий спосіб захисту від змін)

  Щоб видалити елемент зі списку (не з системи), виберіть Видалити.
  Кнопка Захист може бути використана для зміни методу захисту.
  Щоб отримати доступ до захищених елементів, ми запускаємо додаток і після введення пароля відключаємо захист кнопкою Викл.

  завантажити: FolderDefenceFree_1.0.0.17.zip

  Сокрытие данных на диске / фотографиях

  Easy File Locker скачати: остання версія (32-бітна і 64-бітна версія)
  Ліцензія: безкоштовно, також для комерційних цілей
  Програма для захисту файлів / папок, користувачі не зможуть відкривати, читати, змінювати, видаляти, переміщати, копіювати заблоковані файли / каталоги і навіть переглядати. Приховані файли будуть повністю невидимими для всіх користувачів, і для кожної програми. Доступні способи захисту:
  Access – доступ до файлу / папки
  Писати – вміння писати
  Видалити – видалити
  Видимий – видимий файл / папка

  Папка WinMend прихована

  Ліцензія: безкоштовно на одному комп’ютері

  Додаток використовується для приховування папок або окремих файлів в системі на локальному диску і зовнішньому USB. Для доступу до прихованих елементів необхідно запустити програму, ввівши пароль. Файли і папки і раніше будуть невидимі, навіть якщо ми видалимо програму. Після перевстановлення програми наш старий пароль і приховані файли і папки будуть збережені.
  Після установки програма запросить пароль доступу до програми. Потім додайте папки / файли, натиснувши кнопку « Сховати папку» / Приховати файли» . При закритті програми всі зазначені елементи будуть приховані. Щоб відкрити папки, запустіть програму, ввівши раніше обраний пароль, позначте елементи, які потрібно знайти, і натисніть « Приховати» . Щоб приховати приховані файли / папки, виберіть їх і натисніть кнопку « Встановити», щоб приховати .
  Щоб видалити елемент зі списку (але не із системи), натисніть «Видалити».

  завантажити: остання версія
  Неинсталляционная версія: завантажте установку і розпакуйте її в Universal Extractor

  Сокрытие данных на диске / фотографиях

  Сокрытие данных на диске / фотографиях

  Скачати безкоштовно Hide Folder : остання версія
  Неинсталляционная версія: завантажте установку і розпакуйте її в Universal Extractor

  Завантажити Hide Folders : остання версія (потрібна установка, установка драйвера)
  дозволяє приховувати папки в системі. Щоб приховати папку, натисніть « Додати папку» . Після додавання папок натисніть « Приховати» . З допомогою кнопки « Пароль» ми вводимо пароль доступу до програми. Щоб переглянути приховані елементи, запустіть програму, ввівши пароль і натиснувши Показати . Файли і папки і раніше будуть невидимі, навіть якщо ми видалимо програму і запустимо її в безпечному режимі. Додаток підтримує файлові системи FAT, FAT32 і NTFS. Ліцензія: GNU General Public License

  My Lockbox скачати: остання версія (вимагає установки, монтує сервіс)
  створює спеціальну захищену папку

  невидима папка:

   Клацніть правою кнопкою миші пусту область і виберіть «Створити / Папка» у спливаючому меню. Після створення нової папки її ім'я в режимі редагування.Натисніть ліву клавішу Alt і введіть 0160 на цифровій клавіатурі.Підтвердіть натисканням Enter.Клацніть правою кнопкою миші папку і виберіть «Властивості» -> «Налаштування» -> «Змінити значок».Ми знаходимо пусте зображення, натискаємо ОК потім Застосувати. Нещодавно створена папка стала невидимою. 

  Як приховати дані на фото? Я опишу по кроках, як це зробити:

  1. Готуємо будь-яке зображення у форматі jpg, у якому будемо ховати файли.

  2. Створіть архів з допомогою WinRAR, в який ми можемо помістити будь-які файли.

  3. Краще всього зробити так, щоб зображення, у якому були приховані файли, і архів WnRAR з даними, які потрібно приховати, перебували в одному каталозі.

  4. Запустіть інтерпретатор командного рядка: меню Пуск -> Виконати, введіть cmd і підтвердіть введення натисненням.

  5. У командному рядку за допомогою функції cd перейдіть в папку, де ми зібрали файли.

  6. За допомогою команди copy двійково скопіюйте вміст файлів зображень та архіву RAR в кінцевий файл (наприклад, скопіюйте / B наш файл .jpeg + наш архів RAR) final file.jpeg

  7. Результатом вищевказаної операції буде «final file.jpg». Якщо все пройшло добре, цей файл можна відкрити в вашої улюбленої графічній програмі або в веб-браузері з’явиться зображення без підозр. Однак, якщо ми відкриваємо файл WinRAR, ми повинні отримати доступ до прихованих файлів.

  Jpg + FileBinder
  завантажити: остання версія (установка не вимагається, переносний тип)
  дозволяє приховати стислі файли 7z, zip або rar у форматі jpeg
  анонім