Для швидкого циклу оновлень Windows Insider доступна збірка Windows 10 14251 для ПК

416Сьогодні компанія Microsoft випустила чергову версію Windows 10 Insider Preview з нової гілки Redstone. Учасники програми Windows Insider, чиї пристрої налаштовані на швидкий цикл оновлень, вже зараз можуть перевірити наявність збірки Windows 10 під номером 14251 у відповідному розділі параметрів. Дана збірка призначена для комп’ютерів і планшетів, а нова збірка Windows 10 Mobile все ще знаходиться в роботі. Збірка Windows 10 під номером 14251, як і попередні збірки Windows 10 Redstone, не включає в себе будь-які видимі зміни.

Що виправлено у збірці Windows 10 Insider Preview 14251 для ПК.
Усунена проблема з видеостеком, яка викликала аварійне завершення додатків і ігор при переході в повноекранний режим. Зокрема, це призводило до проблем з деякими сучасними іграми. Тепер учасники Windows Insider можуть знову грати в The Witcher 3, Metal Gear Solid 5 і Fallout 4.
Усунена проблема в роботі допоміжних засобів для людей з обмеженими можливостями. «Екранний диктор» та інші програмні кошти знову працюють в колишньому режимі.
Усунена проблема при масштабуванні інтерфейсу в 175%, що приводила до аварійного завершення роботи «Провідника».
Відомі проблеми збірки Windows 10 Insider Preview 14251 для ПК.
Після авторизації в системі, як і в попередній збірці, з’являється повідомлення про помилку WSClient.dll. Розробники працюють над виправленням. Ви можете видалити або відключити завдання, що викликає цю помилку, в планувальнику завдань з допомогою виконання команди від імені адміністратора в командному рядку: schtasks /delete /TN “\Microsoft\Windows\WS\WSRefreshBannedAppsListTask” /F.
В центрі дій не відображається іконка підключення до бездротових дисплеїв.
У зв’язку з тим, що в систему внесено зміни в роботі з оперативною пам’яттю, можуть виникнути проблеми в роботі додатків. Вирішує простий перезавантаженням.
Таке різке підвищення номери збірки Windows 10 Insider Preview, про який ми повідомляли ще в понеділок, пов’язане з уніфікацією коду та процесу компіляції версій Windows 10 для різних пристроїв. Раніше нумерація вузлів та програмних пакетів для різних типів пристроїв відрізнялася, хоча ми бачили загальні номери збірок. Тепер же розробка Windows 10 Mobile ведеться в загальній команді розробників Windows 10, тому все, що тепер відбувається синхронно.
Що стосується нової збірки Windows 10 Mobile, то Гейб Аул повідомив, що вона вже близько. За його словами, нова збірка Windows 10 Mobile Insider Preview з’явиться спочатку на нових смартфонах — Lumia 550, Lumia 950 і Lumia 950 XL, а вже потім стане доступна і для інших пристроїв. Також Аул повідомив, що зараз розробники мобільної версії Windows 10 активно обробляють інформацію, що надходить від учасників програми Windows Insider, щоб якомога швидше випустити оновлення для старих моделей смартфонів. Можливо, після випуску офіційного оновлення до Windows 10 Mobile для смартфонів, які поставлялися спочатку з Windows Phone, ці пристрої знову почнуть отримувати попередні версії операційної системи своєчасно.