Realme офіційно оголосила про realme gt2 pro з флагманським чіпсетом snapdragon 8 gen 1

42

Компанія qualcomm нарешті офіційно представила свій останній флагманський чіпсет snapdragon 8 gen 1. Нова система на чіпі повинна з’явиться у великій кількості пристроїв, і одним з них є realme gt2 pro.

З цього приводу навіть вийшло офіційне повідомлення. “це офіційно! realmegt2pro, наш перший і самий преміальний флагман матиме чіпсет snapdragon 8 gen1. Що, на вашу думку, може зробити справжній флагманський смартфон преміум-класу крім кращого чіпа?”,- повідомила компанія на своїй сторінці в twitter в день релізу нового чіпсета.

Детальна інформація про специфікації realme gt2 pro вже стала доступна кілька днів тому. На додаток до чіпсету snapdragon 8 gen 1, флагманський смартфон realme буде оснащений amoled-дисплеєм з роздільною здатністю wqhd+ і частотою 120 гц, двома 50-мегапіксельними задніми камерами і телеоб’єктивом з 3-кратним оптичним збільшенням, 32-мегапіксельною фронтальною камерою, до 12 гб оперативної пам’яті і 256 гб накопичувачем. Дебют realme gt2 pro повинен відбутися найближчим часом.