Відбувся реліз платформера з незвичайним стилем a juggler’s tale

13

Сьогодні 29 вересня видавець mixtvision games і розробник kaleidoscube повідомили про вихід пригодницької гри a juggler’s tale на playstation 5, xbox series, playstation 4, xbox one, switch і пк в steam і egs .

еббі-артистка, полонена в цирку. Вдень вона розважає публіку, а ночі проводить в клітці, жадаючи свободи. Одного разу вона збігає з цирку і потрапляє в містичний світ. Але за свободу доводиться платити, і еббі незабаром виявляється втягнутою в небезпеки, які можливі в цьому світі. У зруйнованій війною середньовічній казці еббі, оточена розореними і голодними жителями і переслідувана невблаганним головорізом тондою, змушена перетинати бурхливі річки, пробиратися через табори бандитів і обходити пастки.

особливості

  • застосовуйте нитки маріонетки в унікальних головоломках, обходьте перешкоди, перетинайте бурхливі річки, крадіться через табори бандитів і долайте небезпечні пастки, щоб знайти свободу.
  • досліджуйте красивий і похмурий світ, натхненний стилем і настроєм традиційних казок.
  • проживіть напружену історію надії і набуття сили, слухаючи музику, натхненну народними мотивами, і постійно звучить харизматичний голос оповідача.