Аудіокімнати в twitter тепер можуть створювати всі користувачі

16

Twitter оголосив, що тепер голосові чати spaces (в російськомовній версії – аудіокомнати) можуть створювати всі користувачі на ios і android. Раніше для цього потрібно було мати 600 + передплатників.

Користувачі додатків twitter для ios і android можуть приєднуватися до аудіокімнат в якості слухачів і виступаючих. Користувачі сайту поки можуть бути тільки слухачами.

Щоб почати голосовий чат, спочатку потрібно натиснути і утримувати значок написання твіту – а потім-натиснути новий значок “аудіокімнати” (кілька гуртків, що утворюють ромб) в лівій частині меню. Далі потрібно буде назвати чат і вибрати теми (ця опція поки доступна тільки в англомовній версії).

Після початку чату можна запросити до двох користувачів в якості співведучих (для модерації) та інших спікерів. Виступати в аудіокомнате одночасно можуть до 13 осіб (включаючи ведучого і двох співведучих).

Більш детальна інформація про аудіокімнати в twitter доступна в довідці.

Нагадаємо, що сервіс twitter spaces, покликаний скласти конкуренцію clubhouse, був запущений в грудні 2020 року. Спочатку він був доступний лише обмеженій групі користувачів.

У серпні цього року twitter почав запуск платних аудіочатів ticketed spaces. Тепер окремі організатори можуть продавати квитки на свої заходи.