Як вибрати хороший хостинг

12-10-2019
Картинки по запросу Як вибрати хороший хостинг


Як вибрати хороший хостинг і на які головні моменти варто звернути увагу.
Як вибрати хороший хостинг і на які головні моменти варто звернути увагу.
При виборі хостингу кожен хотів би знати, чи буде комфортно працювати з сервісом, хочеться отримати якісні послуги і при цьому не переплачувати. Якщо Ви це читаєте, то значить, Ви на вірному шляху. Також хочемо вам порекомендувати https://cityhost.ua/

Підтримка реально намагається максимально допомогти клієнту: якщо у вас недостатньо знань або навичок у роботі з хостингом, сервером – ніколи не відмовляють і проводять необхідні роботи самостійно і на майбутнє Вам підкажуть, дадуть поради. Треба відзначити те, що у даного провайдера є ще , вона складається з 360 статей.
Незалежно від рівня складності питання та проблеми фахівці реагували найчастіше вже через хвилину.

Вартість стартує з 1 євро в місяць і самий потужний хостинг 10 євро, що, враховуючи всі переваги і якість сервісу, вельми і вельми недорого виходить.
Виділені сервери,  Хостинг, VPS/ VDS, Бекап, VPN, Anti DDOS і ще багато інших додаткових послуг. VPN Є можливість вибрати загальний або виділений( власний) IP, так само 10 країн на вибір, кілька протоколів для підключення і плагін для Google Chrome, зміна країни в 1 клік не покидаючи браузера. А коштує це всього нічого 5 євро в місяць.
Варто пам’ятати, що послуга безкоштовної підтримки поширюється тільки на клієнтів, які не здійснюють перепродаж хостингу або/ та надання послуги третім особам. Захист від DDOS Сервіс гарантує надійний захист від DDOS – атак. Також на апаратному рівні проводиться інтелектуальний аналіз трафіку по сигнатурах на всі можливі bot – мережі, а інформація про них оновлюється в базі даних щодня. Безкоштовно, стандартний і розширений фільтр.

Стандартна фільтрація коштує 150 євро в місяць, сюди входить фільтрація трафіку для одного домену та надання виділеної IP – адреси.
Розширена фільтрація відрізняється більш глибоким аналізом трафіку, розширеними правилами геолокаціі і індивідуальними настройками фільтра.
Як для новачка, мені складно було розібратися в юзабіліті – що до чого і навіть навіщо.
В цілому можна сказати наступне: надійний, швидкий і функціональний хостинг, пропонує широкий вибір рішень під будь-які завдання з гнучкою ціновою політикою. Якість обслуговування – європейське на вищому рівні, а ціни цілком прийнятні на всі послуги, особливо враховуючи купу безкоштовних булочок.