Корпус aerocool hexform призначений для компактних ігрових комп’ютерів

114

В асортименті aerocool з’явився корпус під назвою hexform: він покликаний стати основою компактних ігрових станцій на базі материнських плат типорозміру micro-atx і mini-itx.

Тут і нижче зображення aerocool

Пристрій має розміри 207,5 х 377 х 358 мм.фронтальна панель отримала сітчасте виконання, а зліва встановлена стінка із загартованого скла. Конфігурація може включати три 120-міліметрових вентилятора з фіксованим підсвічуванням frgb: два монтуються спереду, ще один — ззаду.

Для карт розширення доступні чотири слоти. Система може бути обладнана двома накопичувачами типорозміру 3,5 або 2,5 дюйма. На верхню панель виведені гнізда для навушників і мікрофона, два порти usb 2.0 і роз’єм usb 3.0.

Допускається застосування повітряного або рідинного охолодження. У першому випадку можна задіяти до п’яти вентиляторів, у другому — два радіатора (фронтальний на 120/240 мм і тильний на 120 мм).

Довжина дискретного графічного прискорювача може становити до 296 мм, висота процесорного кулера-до 159 мм. Можливе використання блоку живлення атх довжиною до 161 мм.