Закінчилася підтримка Windows 7

395

На офіційному сайті Microsoft є сторінка – Відомості про життєвому циклі Windows. Зокрема в ній написана дата закінчення підтримки ОС Window 7 – 13 січня 2015 року.


Однак тут слід врахувати, що закінчилася Основна підтримка. Це означає, що тепер користувачі не будуть отримувати виправлень помилок, а також оновлення системи, які видозмінюють систему, розширюють або вдосконалюють її можливості.
Після припинення Основний підтримки користувачів залишається Розширена підтримка, яка включає в себе оновлення безпеки, а також платну підтримку. Докладніше про Політику життєвого циклу підтримки продуктів Microsoft читайте на Офіційній сторінці
Нагадаю що закінчення продажів комп’ютерів з передвстановленою Windows 7 було ще 31 жовтня 2014 року.

Маленьке зауваження: припиняється підтримка редакції windows 7 без пакета оновлень SP1. Підтримка редакції windows 7 з пакетом оновлень Service Pack 1 продовжиться до 2020 року

Примітно те, що на Офіційному блозі Windows немає згадки про цю подію.

Зрозуміло це зроблено для того, щоб користувачі користувалися всім новим і передовим. Наприклад, можна оновитися з Windows 7 до Windows 8.1 або ж просто дочекатися виходу Windows 10, який вже не за горами.
Ось тільки чи будуть користувачі переходити на нові версії ОС? Адже деякі досі сидять на Windows XP, хоча підтримка закінчилася вже давно.

Так чи інакше, але років 5 у користувачів Windows 7 ще є, щоб користуватися системою і отримувати хоч якісь оновлення і підтримку.