Записки мисливця. Платина devil may cry 5 special edition

16

Доброго часу доби! якщо при читанні попередніх “записок” ви могли подумати, що в нашу рубрику потрапляють тільки ігри з досить простими платинами, то ось вам гра зі складністю~8.5 в призначеному для користувача рейтингу — devil may cry 5 special edition.висновки про адекватність подібної складності будуть в кінці, але скажуть, що платина швидше довга і виснажлива, ніж складна.

увага! у тексті можуть міститися спойлери.

  • рівень складності трофеїв: 10/10
  • офлайнові трофеї: 49 (1, 3, 5, 40)
  • онлайнові трофеї: 0
  • приблизний час отримання платини: 60 + годин
  • мінімальна кількість проходжень до платини: 7+
  • глючні трофеї: ні
  • число трофеїв, які легко пропустити: 0

1. Сюжетниетрофеї

fallfrom grace / падіння пройти пролог за неро, данте або v

reunion / возз’єднання пройти 3-ю місію за неро, данте або v

endof the line / кінець шляху пройти 6-ю місію за неро, данте або v

sharethe pain / роздягли біль пройти 7-ю місію за неро і v

lightin the darkness / світло в темряві пройти 8-ю місію за неро, данте або v

thisain’t over / це ще не кінець пройти 10-ту місію за неро, данте або v

theqliphoth / кліпот пройти 12-ю місію за неро, данте або v

gottahurry / зволікання смерті подібно пройти 14-ю місію за неро, данте або v

backto life / відродження пройти 17-ту місію за неро, данте або v

manon a mission / цілеспрямованість пройти 18-ю місію за неро, данте або v

Перше проходження гри займе близько 10 годин. Рекомендую почати минимального рівня складності, так як для платинового трофея ігрувсе одно доведеться проходити на всіх рівнях. На складності “людина” противники не створять будь-яких проблем і можна будетсконцентріроваться на проходженні секретних місій і пошуку синіх іфіолетових сфер.

2. Ситуаційні проблеми

eachin his own way / у кожного свій шлях пройти 13-ю місію за неро, данте і v

У деяких місіях присутній вибір — грати за неро, данте іліv. Для даного трофея місію необхідно перепройти кожнимперсонажем. Досить зробити це один раз на будь-якої складності.заздалегідь уточню-для того, щоб гра зарахувала ранг s в 13-ймісії, досить отримати його хоча б одним персонажем. Отримувати s усіма трьома не потрібно.

welli’ll be damned / будь я проклятий використовуйте велику силу, щоб прийти до несподіваного підсумку занеро, данте або v

Для отримання даного трофея необхідно перемогти боса в концепролога. При першому проходженні це досягнення може показатьсяневозможним-бос декількома ледачими рухами виносить ігрокакак якесь настирливе комаха. Однак після прокачування полоскоздоров’я, розблокування умінь і devil trigger’а перемога надурізеном вже не здається чимось надприродним.

protect the people / захисник людей перемогти всіх ворогів в 1-й місії за неро, данте або v

Здається, що даним трофеєм розробники натякають гравцям, що дляпроходження гри зовсім не обов’язково битися з всеміпротівнікамі. Червоні стіни виникають далеко не скрізь і багатьох можна просто оббігти або не помітити. Конкретно в першій місії потрібно застосувати мінімальний навик дослідження, щоб знищити всіх демонів і знищити їх.

wherethe red orbs grow / там, де ростуть червоні сфери зібрати червоні сфери в несподіваному місці в 2-й місії за неро, данте або v

І знову гра натякає-досліджуйте локації і буде вам нагорода!ні, шукати всі червоні сфери на локаціях немає никакойнеобходимости, але конкретно в другій місії інтересонаграждается трофеєм.

backroad / обхідний шлях знищити певну стіну в 4-й місії за неро, данте або v

eagle-eyed / пильне око знищити певну стіну в 9-й місії за неро, данте або v

Поява кошмару завжди виглядає епічно і в якійсь мірі навіть передбачувано. У певних місцях кошмар може проломити стінуі розблокувати короткий шлях, секретну місію або, як в данихслучаях, трофеї.

breaka leg / мінус одна відбити напад загрози з неба в 5-й місію за неро, данте або

Загроза в п’ятій місії нападати буде не зовсім з неба. Весь уровеньпроходит в підземці / каналізації і v будуть атакувати величезні ногимонстра, що крокує по поверхні, з яким в шостій місії будетсражаться неро. Пропустити появу навряд чи вийде-камерапрімет потрібний ракурс, та й сама нога такого розміру, що непроглядиш. Але не варто баритися-монстр може прибрати своіконечності ще до того, як вихованці v завдадуть необходімоеколічество шкоди.

не tmess with the best / знай своє місце вчасно спрацювати, щоб отримати перевагу над босом в 11-ймиссии за неро, данте або v

Часом в devil may cry 5 опису трофеїв настільки неочевидні, без підказки дуже важко здогадатися, що ж гра хоче від гравця.в даному випадку потрібно просто відбити атаку боса, відбивши ударомклінка його величезний меч. Після такої несподіванки бос повернеться і на кілька секунд буде відкритий для атак данте. Скореевсего, даний трофей випаде сам собою при першому ж проходженні,але, наприклад, якщо використовувати вогнепальну зброю при сутичці сбоссом і не давати йому можливості близько підійти до данте, тополучіть трофей навряд чи вийде.

slickmoves / досконала техніка діяти обережно і уникнути непотрібного шкоди в 15-й місії занеро, данте або v

У п’ятнадцятій місії є кілька розвилок і пройти її можнесколькими шляхами. Перший варіант отримання трофея-вибирати шляхбез пасток. В цьому випадку отримання трофея стане максимальнопростим. Другий варіант-ухилятися від пасток у вигляді шипів, що виходять з підлоги і стін. Буде потрібно певний навикакробатики і, бажано, протез гербера для уворотов. Так, і отмонстров можна отримувати шкоди, на отримання трофея це ніяк не впливає.

obedience training / дресирування обхідними шляхами атакувати боса в 16-й місії за неро, данте або

Ще один приклад хитромудрого опису трофея. У версії для рѕ4було ще краще- “атакувати, не покладаючись на грубу силу в боюпротив боса в 16-й місії”. Що це означає? що за “окольниепути”? яка ще сила є в dmc5, крім грубої?

У підказках є кілька припущень, що не можна використовуватиdevil trigger. Цей варіант ще можна припустити в разі зістарим описом трофея, але як це відноситься до “обхідних шляхах”?незрозуміло. Більш того, даний варіант описується і на деяких сайтах.

Правильний варіант на нашому сайті теж присутній. Справа в тому,що у ватажка церберів, за аналогією з босом з третьої частини серії,кожна голова відповідає за свою стихію — вогонь, блискавка і лід. Істихії чергуються саме в цьому порядку. Коли ватажок получаетопределенное кількість шкоди, він змінює голову і атакуючу стихію.для трофея необхідно порушити цей порядок, атакуючи ту голову, чиясь буде наступною. Звучить трохи заплутано,але якщо, наприклад, використовувати форму демона гріха, то данте своїм величезним мечем буде атакувати відразу всі голови, що дозволить взагалі неследіть за порядком зміни голів.

battle for the ages / велика битва пройти 19 і 20-ю місії без повторів за неро, данте або v (на любойскладности, крім ” рай або пекло»)

У дев’ятнадцятій і двадцятій місії необхідно перемогти вергілія заданте і за неро відповідно. На низьких рівнях поєдинки зовсім складні-атаки боса слабкі, а їх варіативність крайненізкая.

a newjob / нова роботенка взяти нове замовлення від моррісона після інциденту в ред-грейв (толькоданте)

Додаткова сцена може розблокуватися після проходження гри.для цього необхідно під час титрів, граючи за данте, победітьбольше монстрів, ніж вергілій. Ніяких лічильників немає, поетомуприходітся орієнтуватися по відчуттях. На низьких уровняхсложности вергілій вельми ледачий і рідко атакує ворогів. Можна узятьдве ракетниці і, включивши стиль gunslinger, знищувати всіх навколо.а можна взяти капелюх…

petprotection / захист вихованців пройти 5-ю місію, не давши ворогам знешкодити демонів v (на любойсложности, крім ” рай або пекло»)

Єдина складність в даному трофеї-бос п’ятої місії, лицарна геріоне, який може сповільнювати все навколо. Природно, самрицар в такі моменти скаче і махає мечем з усією своейпроворностью. Мені вдалося отриматиТрофей також на мінімальнойскладності, закликаючи кошмару кожен раз, коли здоров’я грифона ілітені падає до мінімуму. У присутності кошмару все демони vобладают безсмертям і знешкодити їх вже не вийде.

unarmed and dangerous / однією лівою пройти 7-ю місію без стартового бича диявола (на будь-якої складності, крім ” рай або пекло»)

У неро в грі найрізноманітніший арсенал, і навіть без бичів дьяволаон точно не залишиться беззбройним. Більш того, на пізніх етапах гри я зрозумів, що крім гербери і, в рідкісних випадках,регтайма, ніяких додаткових протезів і не потрібно. Таким чином, пройти будь-яку місію взагалі без бичів – не така вже й складна справа.

whoneeds weapons anyway? / кому взагалі потрібна зброя? пройти 11-у місію, не вибравши комплект зброї для данте (на будь-який момент, крім ” рай або пекло»)

А ось тут вже цікавіше. У данте крім вогнепальної іхолодного зброї немає практично ніякого способу атакувати ворогів.друга складність – до певного моменту прибрати все оружіепросто не вийде.

Перша проблема вирішується шляхом розблокування костюма супер данте.при виборі даного костюма у данте постійно восноваетсяшкала демона гріха, у формі якого у героя в руках появляетсяогромний меч незалежно від того, яка зброя у нього екіпіровано.костюм супер данте відкривається після проходження складності “дантеумрет”.

Друга проблема вирішується ще раніше-після проходження рівняскладності ” син спарди “відкривається вміння” все і відразу ” для данте.після покупки вміння з’являється можливість екіпірувати передмісією будь-який комплект зброї. У тому числі і відправитися на місію без зброї.

heartof a swordsman / серце мечника пройти 19-ту місію за вергілія, використовуючи тільки ямато (на будь-який момент, крім ” рай або пекло»)

Так вже вийшло, але я взагалі всі місії за вергілія пройшов сямато і не відчував будь-яких складнощів. Якщо, за логікою розробників, саме дев’ятнадцята місія і повинна була чимось відрізнятися, то я цього не помітив.

thequick and the dead / швидкий і мертвий перемогти 5 ворогів за 1 секунду

Мені вдалося отримати даний трофей вергілієм при проходженні режиму«легендарний темний лицар», використовуючи атаку разрезающуюпростір. Але це далеко не єдиний спосіб полученіятрофея.

Наприклад, можна дочекатися складності “рай або пекло” — вороги на цьому рівні відлітають з одного стусана або пострілу. Або, граючи за данте, активувати форму демона гріха і мечем розкидати дрібних монстрів.варіантів багато і по ходу отримання платинового трофея один з нихточно вийде реалізувати.

let’srock! / понеслася! завершити гру на рівні складності “людина” за неро, данте або

showtime! / подання починається! завершити гру на рівні складності “пекельний мисливець” за неро, дантеілі v

doingdaddy proud / папаша б пишався завершити гру на рівні складності” син спарди ” за неро, данте або

Я почав проходження з самого легкого рівня складності — “людина”і, проходячи всі місії, переходив до наступного. Для платіновоготрофея все одно необхідно пройти гру на всіх рівнях складності, тому процес для мене був досить природний — від простогок складному.

dance with the devil / танець з дияволом завершити гру на рівні складності” данте помре ” за неро, данте або

Ось тут можуть вже початися певні труднощі з проходженням.супротивників стає більше і б’ють вони дуже боляче. Когдаздоровье ворогів опускається нижче певного рівня, у нихвключается свій devil trigger, що ще сильніше збільшує їх шкоди.попрощатися з смужкою життя на даному рівні складності можнобуквально за 2-3 удари. Так, devil trigger активується і убоссов.

Можна сміливо витрачати золоті сфери для відродження на місіях. Крім того, “данте помре” витрачати їх все одно більше ніде.

stairway to heaven / сходи в рай завершити гру на рівні складності “рай або пекло” за неро, данте або

Ось цей режим розробники точно придумали для забави. Всі навколо, включаючи головних героїв, вмирають з одного стусана. І, як не дивно, найважче на цьому рівні складності буде v, так какнеобходімость добивати супротивників тростиною ніхто не відміняв. У гущі можна випадково потрапити під гарячу руку чергового пекельного злодія і попрощатися з життям. А зробити це можна всього три рази.

У будь-якому випадку режим цей набагато легше, ніж аналогічний в,припустимо, devil may cry 3. Там по всій грі були розкидані різні пастки, які ще потрібно було спритно подолати, неотримавши шкоди. У п’ятій же частині серії таких моментів я вообщевспомнить не можу — вся гра пробігається взагалі без проблем.

highwayto hell / шосе в пекло завершити гру на рівні складності “пекло і ще раз пекло” за неро, дантеілі v

Я дуже сильно переживав за проходження цієї складності. Насправді, проходження виявилося набагато легше моїх очікувань і легше рівня складності”данте помре”. Противники нетакі товсті, ніякого devil trigger’а ні у кого з них немає. А ужсами місії і повадки демонів давно були вивчені напам’ять. У любомслучае найскладніше ще попереду…

sibling rivalry / братське суперництво пройти всі місії за вергілія

alegendary return / легендарне повернення завершити гру на рівні складності “легендарний темний лицар”

Новий режим, що з’явився в special edition. Вся сложностьзаключается виключно в кількості монстрів. Ніяких мощнихатак або devil trigger’ов у демонів немає. Я вирішив поєднати ” легендарний темний лицар “і проходження завергілія. Брат-близнюк розкидає своєї катаної орди супротивників.

4. Собирательныетрофеи

secrets exposed / таємне стає явним пройти всі секретні місії за неро, данте або v

physical perfection / на піку фізичної форми поліпшити шкалу витривалості до максимуму

thedevil’s own / пекельне поріддя поліпшити шкалу форми демона до максимуму

З узагальнюючими трофеями все стандартно для серії — для увеличенияшкалы витривалості (здоров’я) необхідні блакитні сфери, для шкалыформы демона — фіолетові сфери. Більшість сфер розкидано поміссіям, ще кілька можна отримати за проходження секретнихмісій, а решта — купити в магазині.

В інтернеті повно відео з місцезнаходженням всіх сфер і проходженням секретних місій, ніяких проблем зі збором у мене не виникло.

jackpot! / джекпот! зібрати в цілому більше 1 000 000 червоних сфер

demondestroyer / знищувач демонів перемогти в цілому 1000 ворогів

ibelieve i can fly / народжений літати за допомогою стрибків та інших можливостей провести в повітрі в загальній складності 60 хвилин

rearmand repeat / до бою готовий зібрати більше 100 бичів диявола на місіях (тільки неро)

dantethe gambler / азартний гравець данте використовувати в цілому більше 500 000 червоних сфер за помощьюд-ра фауста

Дані трофеї хоч і є збірними, але якщо плануєтебрати платину, то вони автоматично стають сюжетними. Всім доведеться проходити величезну кількість разів, докладніше на цьому я зупинюся трохи пізніше.

Єдиний момент, який хотілося б описати трохи докладніше —збір мільйона червоних сфер. Для отримання платини доведеться фармітьпрімерно 20-25 мільйонів сфер. Така ціна для відносно спокійного отримання рейтингу s в місіях за данте. І, звичайно ж, найкращий друг в отриманні такої кількості-капелюх фауст. Унікальна зброя, яку при активному стилі gunslinger може генерувати в промислових масштабах. Правда, витрачає вона їх теж зіскоростью скаженого кролика. 13 місія виявилася найзручнішим місцем для фарма сфер-приблизно мільйон сфер за 10 хвилин.

5. Полученіевсех навичок

nothing’s impossible / немає нічого неможливого отримати всі навички неро

bethe legend / справжня легенда отримати всі навички данте

demonbreeder / заводчик демонів отримати всі навички v

concentrated strength / зосередження сили отримати всі навички вергілія

Основна проблема тут — покупка навички акс-провокація. Він є укаждого персонажа і коштує 3 мільйони червоних сфер, що в підсумку припадає в 12 мільйонів.

Хоч необхідна сума сфер у мене і була, я вирішив перевірити трюк свигрузкой збережень з хмари playstation plus. Схема оченьпростая-завантажуємо збереження в мережу, купуємо навикакс-провокація для одного персонажа, отримуємо соответветствующійтрофей і відновлюємоЗбереження з хмари. Таким чином трофейбудет отриманий, а червоні сфери не витрачені. Якщо хочеться получітьтрофей раніше, то можна сміливо користуватися даними способом.

achampion rises / народження чемпіона пройти кривавий палац за будь-якого персонажа

fourinfernal kings / чотири короля пекла пройти кривавий палац за всіх персонажів

Кривавий палац — став уже класичним режим сутичок смонстрами, наступними одна за одною. Всього поверхів у палаці 101, іпораженіе відправляє нас в самий початок. Правда, тут можнопровернуть такий же трюк, як і з покупкою навичок, і в певний момент скинути збереження в хмару, але про етомпозже.

Природно, в інтернеті є відео, де гравці проходять кривавий бій звичайними персонажами і особливо не відчувають ніяких проблем.я, по правді кажучи, у відеоігри граю хоч і давно, але досить часто і якимись видатними навичками не володію. Тому мойваріант-проходження з суперкостюмами. Тут мене чекав первийподвох-суперкостюми не відновлюють здоров’я персонажів. Уdevil may cry 3 була аналогічна ситуація, але там була можливість відкрити супер-суперкостюм вже з регенерацією. Тут такого варіанту яні знайшов.

Також суперкостюм по факту не дає нескінченний devil trigger, алішь постійно його відновлює. З боку може здатися, що це одне і те ж, але ні. Наприклад, взявши данте і активувавформу демона, фіолетова шкала не буде витрачатися. Використовуючи навик, який використовує цю шкалу, наприклад, жало, ділення витратяться і не відновляться, поки ми не повернемося в людську форму. При заповненні шкали демона гріха звичайна шкалаdevil trigger’а також буде витрачатися.

На початкових етапах кривавого палацу це здається взагалі непомітнимограничением, але на останніх етапах, коли секунда зволікання може коштувати життя, відчуваєш всю тяжкість подібних обмежень.

У будь-якому випадку першим героєм, яким я пройшов палац, став v. І снім не виникло взагалі ніяких проблем. Стандартний геймплей-стоїмо осторонь, поки грифон, тінь і нескінченний кошмар розщеплюють противників на атоми. Навіть фінальні боси в особі урізена івергілія не змогли нічого протиставити.

Наступним був неро, і в його випадку суперкостюм виявився прямо-такіогромним перевагою, практично чітом. Крім постійновосстанавливающейся шкали devil trigger’а, неро ще отримує бонусв вигляді постійно зарядженої до третього рівня червоної королеви,що теж досить істотно збільшує наноситься шкоди.

З данте я один раз проколовся, десь в середині шляху. Після двопобідних забігів я якось підрозслабився і втратив пильність і банально взяли. Вдруге я такої помилки не допустив. У випадку з данте дуже сильно допомагає атака підназвою” judgment ” (вирок). Під час виконання цієї атакиданте стає невразливим і завдає пошкодження всім противникам на арені.

А ось з вергілієм був неприємний момент. Справа в тому, чтопрохожденіе основної гри на складності “данте помре” откриваетсуперкостюми тільки для неро, данте і v. Для отримання супервергілія необхідно пройти “данте помре” саме за вергілія. Далі, несподівано для себе, я три рази поспіль програв на 101-му етапекровавого палацу, борючись проти комп’ютерного вергілія. Його атакисносили безсовісно багато здоров’я.

На четвертий раз було вирішено знову скористатися трюком. Справа в тому, що після того, як всі противники нарівні повалені, можна “перепочити” — вийти з режиму кровавийдворец і, повернувшись, почати з того ж етапу, де і закінчив. У цей момент гра робить збереження, яке можна зберегти воблаке для подальшого відновлення в разі невдачі. За іроніїсудьби, що саме в той момент, коли я вирішив схитрувати, фінальниебосси далися мені з надзвичайною легкістю і трофей за проходженіекровавого палацу всіма персонажами був отриманий.

7. Трофеї заѕѕѕтильну гру

nottoo shabby / а що, непогано провести комбо з рангом стилю s

steppin ‘ up the style / серйозний стиль провести комбо з рангом стилю ss

seriously stylish slaying! / стильний смерч смерті! провести комбо з рангом стилю sss

hellof a hunter / пекельний мисливець пройти всі місії з рангом s за неро, данте або v

worthyof legend / легендарне досягнення пройти всі місії з рангом s на всіх рівнях складності, крім “райілі пекло”, за неро, данте або v (недоступно в режимі “легендарнийтемний лицар”)

Ось і воно! “легендарне досягнення”, завдяки якому грі ставлять 10 балів за складність. У той же самий час я прекрасно розумію,чому грі ставлять 7-8 балів — здається спочатку неможливимтрофей, у міру проходження стає не таким вже й неможливим.не такий страшний демон …

Найпростішим способом отримати ранг s — пройти місію безпеки. В цьому випадку видаються два бонуси-х1.2 запрограмування місії без смертей і х2.0 за проходження без шкоди. У більшості випадків цього з головою вистачає для отримання рангу s,і це не так складно, як може здатися на перший погляд. Однак є місії, в яких за сюжетом ми програємо сутичку, тобто отримуємо шкоди. В цьому випадку ні про яке множнику очок х2.0 неможе йти й мови. Благо, таких місій всього парочка.

Варто зауважити, що трюк з камерою дуже допомагає не отримати упустив боях. Суть трюку в тому, що якщо гравець не бачить монстра — сбольшой ймовірністю монстр не буде атакувати. Наприклад, в dmc: devil may cry цей спосіб працював з 99% ймовірністю. У п’ятій частинеобходима деяка вправність для того, щоб подібний трюксрабативал в 9 з 10 випадків.

Рада, яка дуже сильно допомогла мені з отриманням даного трофея-проходити одну місію на різних складнощах. Таким чином мнеудавалось заучувати місце розташування і тип ворогів, їх поведінку иатаки. Варто пам’ятати, що від рівня складності типи ворогів можуть змінюватися.

Ще один неочевидний факт — немає необхідності вплутуватися в бій супротивниками, якщо їх можна оббігти. У разі, якщо ворогів будетнедостатньо, є великий ризик заниження підсумкового рейтингу, таккак набрати достатню кількість очок на двох-трьох противниках важкувато.

І найголовніший трюк, який значно полегшує отримання рангаѕ-відкат до контрольної точки. Працює він на всіх рівнях складності, крім “пекло і пекло”. Сенс його в тому, що як толькоперсонаж отримує шкоди, необхідно закрити гру і після повторногозапуску почати з автозбереження контрольної точки. У цьому випадку гра не зарахує шкоди і множник рейтингу не злетить.

Я не знаю, як цим трюком гравці користувалися на ps4, тому какдаже на ps5 з її надшвидким ssd з моменту виключення гри довозврата в місію проходить приблизно хвилина. Враховуючи той факт, що цим трюком я користувався постійно, ці хвилини перетворюються вчасно. І це дуже сильно дратує.

По героям тактика досить очевидна. V-включаємо автобой і генеруємо окуляри стилю в промислових масштабах. Головне-триматися подалі від демонів, щоб шалена коса не зачепила. Проблемивознікалі виключно при сутичках з босами — вони найчастіше забирають вихованців і намагаються відкусити шматочок від самого v.

Данте. Капелюх-наша головна зброя. Капелюх знищує супротивників зараховані секунди і з такою ж швидкістю з’їдає червоні сфери. Ціна проходження без пошкоджень. На жаль, у фауста є негативна сторона-окуляри стилю заробити практично неможливо. У деяких місіях, незважаючи на те, що я проходив іхбез пошкоджень, мені не вистачало очок для отримання рейтингу s навіть з усіма множниками. Тому капелюх потрібно комбінувати і тут на допомогу приходить прийом. Данте при його ісполненіістановітся невразливим і атакує всіх супротивників навколо, що оченьхорошо піднімає рейтинг стилю.

Неро. У неро величезний арсенал зброї, але найпростіший спосібпроходження без пошкоджень — заряджений пістолет для атаки ігербера для ухилів від атак. За великим рахунком, місії за неро-найпростіші, але мені дуже сильно не щастило з босами. Якщо корнікліпота і голіаф померли з пари спроб, то на артеміді я застрялочень надовго. До речі, в битві з останньою дуже сильно помогпротез регтайм.

devil may cry / devil may cry отримати всі призи

За відчуттями, платина в п’ятій частині трохи простіше (якщо етослово, звичайно, тут доречно), ніж в четвертій грі серії. Тут можна виробити чіткі тактики для отримання рангу s і з кожнимповтором місії відточувати їх до досконалості. Мені здалося, що чим далі я заглиблювався в трофей “легендарне досягнення”, тим легше мені ставало. Головне почати, а далі все піде як помаслу. Повторюся – в цій грі платина швидше стомлює своімідолгімі завантаженнями і постійними перепрохожденіямі одних і тих же ігор, її складність далеко не10 з 10. Користувальницький рейтинг в~8.5 балів все-таки набагато ближче до істини.