Як перенести панель завдань в інше місце

513

Якщо хто не знає, то панель завдань – це така “смужка” внизу екрану Windows, яка відображається практично завжди і на ній присутні ярлики (їх можна додати або видалити), найвідоміша кнопка Пуск і область повідомлень з годинником.

За замовчуванням в новій системі панель завдань знаходиться внизу екрана. Бути може Ви бачили в когось або просто замислювалися про те, що ця панель знаходиться збоку (зліва або справа) або зверху. І це цілком реально зробити за допомогою стандартних засобів Windows і не потрібно здійснювати маніпуляції з реєстром або встановлювати якісь додаткові програми.

Перше що потрібно зробити – це натиснути на порожньому місці панелі завдань правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню пункт “Закріпити панель завдань”. За замовчуванням на цьому пункті стоїть галочка.


Після натискання ця галочка повинна прірву, а біля кнопки Пуск і Області сповіщень з’являться смужки, за допомогою яких, до речі, можна збільшити або зменшити займане ними простір, переміщаючи вліво або вправо.

Після того, як панель завдань буде откреплена, натисніть і утримуйте ліву кнопку миші на порожньому місці цієї самої панелі завдань, а потім, не відпускаючи кнопку миші, переведіть курсор вгору, вправо або вліво, ніби переміщуючи її. Немов Ви берете папку/файл і переміщаєте його мишею. Якщо все зробили правильно, то панель завдань переміститься на місце, де знаходиться курсор миші.

Щоб закінчити переміщення панелі завдань, відпустіть ліву кнопку миші. Так само можете її закріпити, таким же способом, як в самому початку статті открепляли.

От і все. Як ви могли помітити, панель завдань можна перенести в будь-який край екрана достатньо легко.