Android-рідер onyx boox faust 4 надійшов у російський роздріб

16

У росії стартували продажі нової електронної книги onyx boox faust 4. Вона зберегла ключові фішки попередників і отримала новий екран високого дозволу e ink carta plus. Також виробник розширив список підтримуваних функцій.

У onyx boox faust 4 встановлений 6-дюймовий екран e ink carta plus з підтримкою ємнісного сенсорного управління. Вбудоване підсвічування moon light 2 має регулювання колірної температури, а завдяки застосуванню технології flicker-free у неї повністю відсутнє мерехтіння. Функція snow field зменшує кількість артефактів при частковому перемальовуванні.

Рідер поставляється з попередньо встановленим аудіоплеєром, що підтримує роботу з файлами mp3 і wav. Завдяки функції tts передбачена можливість прослуховування вмісту текстових файлів. Вбудовані словники дозволяють перекладати слова безпосередньо під час читання, а при наявності доступу до інтернету можна скористатися онлайн-перекладачем, виділивши відразу фрагмент тексту. Додаток “web-читання” дає можливість читати на рідері інтернет-сторінки, налаштовуючи параметри відображення тексту. Крім того, використання операційної системи android передбачає установку і сторонніх додатків.

У букрідері є бічні кнопки гортання. У комплекті з книгою поставляється розумна обкладинка, що захищає екран при транспортуванні.

Модель onyx boox faust 4 вже надійшла в продаж за рекомендованою роздрібною ціною 14 490 рублів.