Подробиці skull&bones опинилися в мережі: у грі все буде залежати від піастрів

33

У мережу витекли нові подробиці довгобуду skull&bones від компанії ubisoft. Як розповів інсайдер том хендерсон (tom henderson), в майбутньому піратському онлайн-екшені гравцям доведеться починати з плоту.

Джерело: ubisoft

Потім гравці зможуть зібрати невеликий рибальський човен, який дозволить їм вперше досліджувати відкрите море. А щоб, нарешті, отримати піратський корабель, належить добувати ресурси і виконувати різні завдання для підвищення репутації свого персонажа. Примітно, що просування гравця залежить із суми грошей, отриманих за виконання завдань, здійснення рейдів і доставки вантажів, а також від розграбування поселень.

Також інсайдер повідомив, що в skull&bones буде п’ять рівнів кораблів (залежно від розміру), які поділяються на три види: вантажні, бойові та дослідницькі. Для будівництва корабля гравцям потрібен буде креслення, а також такі матеріали, як дерево, метал і тканину. Кораблі також можуть бути покращені за гроші, включаючи посилення броні, встановлення плавильників і ящиків для зберігання. Крім того, гравці зможуть змінити вітрила і штурвал.

Дія skull&bones розгортається в індійському океані. Гра містить вигадане піратське притулок, створене за зразком острівної країни мадагаскар. Стверджується, що наземні частини світу, в яких користувачі взаємодіють з персонажами в укриттях або притулках, реалізовані від третьої особи і не включають бойових або паркурних елементів.

Проект був анонсований на e3 2017. Це перша гра, що розробляється студією ubisoft singapore. Спочатку вона повинна була вийти в кінці 2018-го, але потім її перенесли на невизначений термін. У вересні 2020 року ubisoft заявила, що розробка skull&bones пішла в іншому напрямку. Цього літа видання kotaku поділилося подробицями непростої долі проекту від інформаторів.

В даний час ubisoft планує випустити skull&bones в наступному фінансовому році, який почнеться в квітні 2022 року.