Відео ігрового процесу класичного аркадного шутера black widow-recharged

31

Портал nindie spotlight опублікував 12 хвилин геймплея аркадного шутера black widow: recharged. Гра вийде 28 жовтня 2021 року на playstation 5, xbox series, playstation 4, xbox one, switch і пк (steam, epic games store).

Оригінальний культовий класичний твін-стік шутер з павуком в головній ролі повертається! саме до хеллоуїна black widow: recharged була переосмислена для сучасного ігрового процесу з яскравою графікою, новими потужними здібностями і ще одним оригінальним саундтреком від відзначеного нагородами композитора відеоігор меган макдаффі.

Прагніть набрати високий бал в олдскульному аркадном режимі і заробіть право хвалитися своїм ім’ям у верхній частині таблиці лідерів. Або перевірте свої навички і займіть місце на дошках в одній з 30 інтенсивно творчих завдань, які змінюють ігровий процес по-новому і захоплююче. Збирайте гроші з переможених ворогів, щоб зарядити потужний вибух павутини, або візьміть одне з дюжини нових бонусів, включаючи вибухи, постріли і страх, заманюючи всіх ворогів в пастку у вашій павутині. Кожен режим і рівень доступні для гри в локальному кооперативному режимі з одним.