Intel говорить про відеокарти arc alchemist: 6 нанометрів tsmc, партнерські виконання і доступність xess

33

Раджа кодурі дав інтерв’ю японському виданню ascii.jp і розповів про відеокарти arc alchemist.

Спочатку він розповів про те, що графічні чіпи для відеокарт intel arc alchemist будуть проводитися на tsmc n6 (6 нанометрів), а не на потужностях intel. Причиною тому став великий обсяг виробничих потужностей у tsmc, що при обліку всіх факторів виявилося найбільш вигідним рішенням.

Нам також повідомили, що у відеокарт intel arc alchemist вже є референсний дизайн, але партнерам ніхто не забороняє створювати свої дизайни систем охолодження.

We’ve painted pixels in the sky with 1,000 intel drones. Now, that’s a visual experience. What will you create next? https://t.co/fyeygly6oh #intelarc #inteldrones #inteldronelightshows #dronelightshows pic.twitter.com/c0q4ycnyvs

— intel graphics (@intelgraphics) august 17, 2021

Раджа повідомив, що апскейлер intel xess буде доступний не тільки на прийдешніх відеокартах intel, але і на вже існуючих dg1 і вбудованій графіці з 11 покоління процесорів intel tiger lake.

Останньою новиною стало повідомлення про те, що відеокарт з декількома графічними чіпами в лінійці ігрових рішень arc не буде. Технологія xe-link, як заявляється, буде ексклюзивом xe-hpc ponte vecchio

Відеокарти intel xe-hpg alchemist будуть доступні в кінці поточного року і стануть конкурентами для поточних поколінь рішень від nvidia і amd.