Автоматичне резервне копіювання вашого блогу WordPress

  247

  Резервне копіювання вашого блогу є однією з основних завдань адміністратора. Виконане резервне копіювання дозволяє відновити сайт в стан, в якому він перебував до збою або хакерської атаки. Найбільш важливим є резервне копіювання бази даних, яке ми повинні регулярно виконувати час від часу і перед кожним оновленням скрипта або плагіна. Дуже зручним і в той же час забезпечує безпеку способом є використання для цієї мети додаткового плагіна, який буде періодично виконувати автоматичне резервне копіювання.

  Резервне копіювання бази даних WordPress

  Плагін дозволяє легко створювати резервні копії бази даних. Операція дуже проста. Перший розділ «Таблиці» відображає таблиці, які будуть скопійовані. Тут ми можемо виключити записи спаму, залишати коментарі та додавати власні таблиці, наприклад, додані плагінами. В «Параметри резервного копіювання» ми вказуємо, де зберегти копію: FTP-сервер, завантажити на комп’ютер або відправити по електронній пошті. У «Резервне копіювання за розкладом» ми можемо запланувати надсилання циклічних резервних копій на вказану адресу електронної пошти.

  BackWPup

  дуже просунутий плагін для резервного копіювання нашого блогу. Це дозволяє створювати резервні копії бази даних, файлів з FTP-сервера і експортувати записи в WP XML. Крім того, є можливість перевірки та оптимізації бази даних. У той же час ми можемо виключити будь-які таблиці бази даних і папки / файли з сервера. Копія може бути запущена вручну або запланована для періодичного виконання. Копія стискається і може бути збережена у вибраному каталозі на сервері, відправлена на адресу електронної пошти або в різні служби хостингу, наприклад Dropbox.
  Автоматическое резервное копирование вашего блога WordPress