Сині ярлики на робочому столі

619

Сині ярлики на робочому столі, а якщо точніше то написи (фон) на ярликах стає синім з-за того, що система виконала аварійну зупинку або була перезавантажена неправильно або внаслідок інших дій користувача або програм. Прочитавши цю статтю Ви дізнаєтеся як можна прибрати сині ярлики з робочого столу.

Для того, щоб прибрати синій фон на ярликах, потрібно увійти в Властивості системи.

Для всіх версій системи цей процес однаковий – натиснути правою кнопкою миші на ярлику мій комп’ютер (або через Пуск, або через ярлик на Робочому столі) і вибрати у контекстному меню пункт Властивості.

Для Windows 7 і 8 далі потрібно праворуч вибрати пункт Додаткові параметри системи:

Відкриється віконце Властивостей системи, в якому на вкладці Додатково потрібно натиснути кнопку “Параметри” в полі Швидкодія:
Синие ярлыки на рабочем столе

Відкриється вікно “Параметри швидкодії” вже з відкритою вкладкою Візуальні ефекти, вона нам і потрібна.
Тут ставимо перемикач на Відновити значення за замовчуванням і в списку знаходимо пункт Відкидання тіней значками на робочому столі і ставимо на ньому галочку:
Синие ярлыки на рабочем столе

Тиснемо Застосувати і ГАРАЗД . Дивимося на Робочий стіл і насолоджуємося.

Буває що галочка навпроти запису «Відкидання тіней значками на робочому столі стоїть, а ярлики на столі все одно сині, тоді ставимо перемикач на пункт «спеціальні ефекти», а потім назад на запис «Відновити значення за промовчанням», і тиснемо кнопку «Застосувати».

Вийшло? Має…

У Windows XP іноді таке все одно не виходить. Тоді клацаємо правою кнопкою миші на вільному місці Робочого столу і в випадаючому меню вибираємо пункт Упорядкувати значки – і прибираємо галочку напроти запису Закріпити веб-елементи на робочому столі:
Синие ярлыки на рабочем столе

Після цього вже точно значки на Робочому столі перестануть бути синіми.