Представлений тактичний екшен jagged alliance 3 з кооперативом

31

Компанією thq nordic був опублікований анонсуючий трейлер тактичного екшену jagged alliance 3 в рамках вчорашнього ігрового заходу. Його розробкою займається команда haemimont games з болгарії, яка раніше створила містобудівні симулятори surviving mars і кілька частин tropico.

Дана студія вже давно хотіла зайнятися розробкою гри по даній франшизі, тому їй доручили створити повноцінне продовження. Розробники відзначають, що тріквел вбере в себе все найкраще, що було в перших двох частинах і значно розвине дані ідеї. Головний героєм знову виявиться найманець іван, якого будуть супроводжувати як старі знайомі, так і абсолютно нові персонажі.

Події гри розгорнуться у вигаданій державі, де сталася гостра політична криза, в ході якої президент країни був захоплений воєнізованою організацією «легіон». Гравці зможуть досліджувати величезний відкритий світ і брати участь в опрацьованих тактичних боях. У проекті також з’являться рольові елементи: прокачування, діалоги з npc, виконання побічних завдань і так далі.

Завдяки великій кількості настроюється зброї і найманців зі своїми унікальними перками, можна буде запросто знайти власний стиль гри. Деякі, наприклад, можуть непомітно усувати ворогів, а інші – атакувати їх в лоб, не боячись наслідків. У проекті також з’явиться кооперативний режим. В даний час відомо, що він вийде на пк.