Whatsapp дозволить приховувати час відвідування месенджера від окремих користувачів

129

Більшість сучасних месенджерів дозволяють демонструвати співрозмовникам, коли в останній раз користувач відкривав відповідний додаток. Багато хто відключає цю функцію, але зазвичай неможливо вибрати, хто зможе бачити присутність, а хто-ні. Зі зручним альтернативним рішенням виступили розробники whatsapp.

Bbc.com

За даними порталу wabetainfo, відомого точними витоками про новітні бета-версії whatsapp, нові інструменти месенджера дозволять встановити, хто саме зможе бачити певні частини профілю. Наприклад,» був в мережі«,» фото профілю «і» перегляд контакту ” зараз можуть бачити або все, або ніхто, на відміну деяких месенджерів, більш тонкі настройки відсутні. Тепер команда whatsapp тестує можливість виключити деякі контакти з числа тих, хто може бачити статус та інші дані.

Ця опція, наприклад, дозволить приховати «був в мережі» від деяких нав’язливих співрозмовників без відключення перегляду для всіх інших. Те ж також стосується і іншої додаткової інформації, включаючи можливості перегляду фото профілю. Варто відзначити, що функція двостороння — якщо користувач відключив кому-небудь перегляд, він і сам не зможе ознайомитися з даними співрозмовника.

Androidpolice.com

Поки з’явилася інформація про підготовку функції для ios, але в майбутньому вона буде доступна всім смартфонам, сумісним з whatsapp. Подібна гнучкість може бути дуже важлива в сучасному світі, коли всілякі переслідувачі активно використовують дані соцмереж і месенджерів для відстеження активності жертв. Відомо, що в магазинах додатків існує навіть група програм-детективів, систематично відстежують час перебування онлайн конкретних користувачів і зіставляють цю інформацію з часом присутності інших.