LocatePC – допомога в пошуку комп’ютера

  242

  LocatePC
  завантажити:
  остання версія , дзеркало

  додаток, що допомагає знайти вкрадений комп’ютер на підставі електронних листів, відправлених власнику. Коли злодій підключається до Інтернету, програма виявляє зміна його IP-адреси та автоматично відправляє нам електронного листа з корисними даними про місцезнаходження, наприклад, IP-адреса комп’ютера, маршрут передачі даних з комп’ютера (Traceroute), ім’я мережевої карти, ім’я облікового запису і т. Д.
  Після установки ми захищаємо доступ до програми паролем.
  Потім, натиснувши на кнопку «Параметри» на вкладці «Обліковий запис електронної пошти», ми налаштовуємо дані облікового запису електронної пошти, з яких програма буде відправляти нам повідомлення, але врахуйте, що проксі-сервери https і сервери, що використовують SSL, SPA або IMAP (облікові записи Gmail або Hotmail), не підтримуються. не підходять, вони можуть бути Onet.pl, Interia.pl, WP.pl та ін. серверами. На вкладці «Повідомлення електронної пошти» ми формулюємо повідомлення, надісланого нам по електронній пошті (ми можемо надати Gmail тут): добре ввести ім’я власника або адресу, номер моделі, серійний номер.
  Натиснувши кнопку «Відправити тестове повідомлення», ми можемо перевірити, чи працює надсилання повідомлення – тоді ми отримаємо електронного листа від програми.
  Вкладка «Розклад електронної пошти» використовується для визначення частоти відправки електронних листів, а в розділі «Додатково» ми вказуємо поєднання клавіш, за допомогою якого ми будемо викликати основну консоль LocatePC.

  LocatePC - помощь в поиске компьютера