Китайська rpg з відкритим світом tale of immortal майже повністю перекладена на англійську мову

110

Пам’ятаєте tale of immortal? ця китайська рольова гра з відкритим світом була випущена на початку цього року і мала хороший успіх з майже 200 000 одночасно грають гравцями, через пару тижнів після релізу. На жаль, вона була тільки китайською мовою. Але ghost valley studio, побачивши успіх гри, пообіцяв фанатам зробити англійську локалізацію, і студія вже на фінальній стадії завершення перекладу.

З випуском останнього апдейту розробник повідомляє, що англійська версія оновилася, і вже 90% тексту в rpg переведено на цю міжнародну мову. Решта ж 10% локалізації студія постарається завершити якомога швидше.

Крім оновлення англійської версії, команда розробників виправила кілька помилок, включаючи проблеми, пов’язані із застосуванням ультимативних навичок або передачі більше 10 предметів в руки одного нпс.

До слова, на даний момент tale of immortal досі знаходиться на стадії раннього доступу, де гравці зможуть завершити 8 глав, розрахованих на більше 10 годин геймплея (в середньому 20-30). Повноцінний реліз гри, згідно з планами ghost valley studio, повинен відбутися тільки в наступному році.