контроль відкритих вікон

  300

  Clicky Gone

  Ліцензія: GNU GENERAL PUBLIC LICENSE (GPL) контроль открытых окон
  Платформа: Windows 2000 / XP / Vista / 7

  Опис:
  Додаток дозволяє приховати будь-яке вікно, використовуючи певні поєднання клавіш. Це допомагає захистити конфіденційність, приховуючи вікна від непроханих гостей, наприклад, у компанії. При приховуванні вікон нам також не треба закривати додатки, коли вони займають занадто багато місця на робочому столі / панелі завдань. Одним клацанням миші ми можемо відновити їх з трея. Крім того, приховані програми отримують низький пріоритет завантаження процесора, тому вони не заважають працюють в даний момент.
  Додаток створює значок в системному треї. Натиснувши PPM, ми можемо відновити приховані програми з короткого списку, приховати або відновити все і налаштувати.
  Опис вкладок конфігурації:

  • Кнопки Застосувати – підтвердження змін, Скасування скасування нещодавно введених змін, За замовчуванням – відновлення налаштувань за замовчуванням, Вихід – згортання в трей
  • початок
   зведений список певних сполучень клавіш

  • загальний
   Встановіть прапорець, щоб показати Clicky Gone на панелі завдань – показати / приховати значок Clicky Gone на панелі завдань.
   Встановіть прапорець, щоб приховати вікна у системному треї – ця опція створює прихований значок програми в треї для легкого відновлення вікон
   При запуску повноекранних додатків, таких як ігри, ви можете випадково натиснути і приховати вікно. Встановіть прапорець, щоб запобігти приховування повноекранних додатків – не дозволяє приховувати повноекранні додатки
   Встановіть прапорець, щоб приховати заставку при запуску – приховує nagscreen під час запуску програми

  • передовий
   Коли вікна приховані, іноді програми показують вікно після завершення завдання або виникнення помилки. Встановіть прапорець, щоб запобігти це – запобігання спливаючих вікон після закриття програми або в разі помилки
   Запускати приховані програми у фоновому режимі – запуск прихованих програм у фоновому режимі >>> Процеси додатків отримують низький пріоритет завантаження процесора.
   У нас також є можливість відображення в меню запущених додатків (клацання правою кнопкою миші на позиції на панелі завдань) трьох позицій: пріоритет програми, приховування в трей і завжди зверху.

  • Показати меню
   показати меню програми зі списком прихованих програм. Ярлик корисний, коли ви ховаєте значок Clicky Gone в треї

  • Натисніть і Приховати
   ми налаштовуємо ярлик, щоб приховати одне вікно. Ми вибираємо одну з кнопок миші і клавіші.

  • Приховати Актив
   ярлик, щоб приховати активне вікно на передньому плані. Параметр Приховати всі вікна, що належать цьому процесу, приховує всі вікна, що належать цьому процесу.

  • Режим Боос
   варіант для незручних моментів. Приховує вікно і відключає звук (в Vista / 7 звук відключений тільки для прихованої програми). Повторне натискання гарячої клавіші відновить вікно і звук.

  • Приховати і показати
   ярлик, щоб швидко приховати всі вікна і показати їх знову. Ця опція корисна для швидкого очищення робочого столу. Ярлик також відновлює приховані програми.

  • ефекти
   активація ефекту прозорості

  завантажити

  Знімок екрана:
  контроль открытых окон

  контроль открытых окон

  Hide Window Hotkey скачати: остання версія

  TrayEverything контроль открытых окон

  Ліцензія: безкоштовно для домашнього використання
  Платформа: Windows 95/98 / Me / 2000 / XP / Vista / 7

  Опис:
  Додаток дозволяє звести до мінімуму кількість запущених додатків в системний трей >>> системний трей.
  Програма проста у використанні, після запуску воно відображає список вікон запущених програм і досить вказати, яку програму слід згорнути.
  Особливості:

  • згортає будь-яке вікно іншої програми в трей. За замовчуванням мінімізований значок додатка, але його можна згорнути без значка в треї.
  • повністю приховує вікно TrayEverything без іконки в треї (відновлюється з допомогою клавіш Win + T). Ця функція разом з приховуванням минимизированных значків додатків дозволяє приховувати запущені програми від інших людей.
  • приховати вікно і захистити його паролем
  • групування множини значків одного і того ж додатка в один зведений значок
  • встановлення поєднання клавіш для мінімізації додатки

  завантажити

  Знімок екрана:
  контроль открытых окон

  контроль открытых окон

  DM2 скачати: портативна версія
  Додаток дозволяє згорнути вікно з плаваючою іконкою або в системному треї і встановити пріоритет для вікна. Всі опції доступні після натискання PPM на кнопці згортання.

  Лоток це! завантаження: остання версія (установка не потрібно, налаштування зберігаються в ключі HKEY_CURRENT_USERSoftwareNysTrayit4!)
  Додаток дозволяє згорнути інші програми в системний трей. Щоб тимчасово згорнути програму в трей, утримуйте натиснутою клавішу Shift при мінімізації. Щоб завжди згорнути програму в трей, натисніть PPM на кнопці «Згорнути» і виберіть «Помістити в системний трей». Те ж саме можна зробити з головного вікна програми, що містить список запущених програм. В цьому випадку у нас є можливість встановити додаткові параметри, клацнувши елемент і вибравши Змінити профіль. Наприклад, ми можемо приховати значок програми в треї (вкладка «Додатково» >>> «Запуск» >>> виберіть «Не створювати значок в треї»), приховати програми на панелі завдань, щоб воно постійно перебувало лише в треї (Докладніше >>> Додаток >>> виберіть Приховати програми на панелі завдань), змінити значок (вкладка «Додатково» >>> Значок в треї). Щоб приховати значок Tray It! в треї виберіть опцію Створити іконку в треї! застосування.

  Мінімальна завантаження: остання версія (установка не вимагається, переносний тип)
  Додаток дозволяє згорнути інші програми в системний трей з допомогою спеціального сполучення клавіш. Щоб відновити дану програму, натисніть на значок додатка і виберіть цей пункт. Ліцензія: MIT (для комерційного використання)

  Завантаження RBTray : остання версія (установка не вимагається, переносний тип)
  Додаток дозволяє згорнути інші програми в системний трей, натиснувши кнопку згортання PPM.

  Візуальна підказка контроль открытых окон

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows XP / Vista / 7

  Опис:
  додаток генерує мініатюрі попереднього перегляду відкритих згорнутих вікон на панелі завдань, коли ви наводите курсор миші на неї. Працює з класичного вигляду. Це не працює з угрупованням кнопок панелі задач. Крім того, в налаштуваннях ви можете активувати панель швидкого запуску, на якій, використовуючи метод перетягування, ви можете розміщувати ярлики для найбільш корисних додатків, папок і документів. Ця панель також відображає як в Mac OS X – ескізи відкритих вікон.

  завантажити

  Знімок екрана:
  контроль открытых окон

  контроль открытых окон

  Visual Task Tips завантажити: VisualTaskTips_34.exe
  Неинсталляционная версія: завантажте установку і розпакуйте її в Universal Extractor
  безкоштовне програмне забезпечення для некомерційних цілей

  Autosizer контроль открытых окон

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows 98/2000/2003 / XP / Vista / 7 32-бітна (підтримка 64-бітна в майбутніх версіях)

  Опис:
  Додаток дозволяє запускати вікна інших програм певного розміру і положення на екрані. Після запуску відображається список запущених вікон і список вікон з зазначеними параметрами під час їх запуску. Кнопка AutoSize регулює дії при запуску вікон програми. У нас є опції Максимізувати (розгорнуті вікна), Мінімізувати (згорнуті вікна), Відновити (відновити налаштування за замовчуванням) і Змінити розмір / Положення (ми визначаємо точні розміри вікна і положення на робочому столі). Крім того, опція установки вікна завжди зверху, редагування назви вікна. Працює з більшістю програм, включаючи Notepad, Outlook Express і Internet Explorer, які завжди можуть відкриватися в розгорнутому вигляді (під час установки пропонується), але додаток має запуститися у фоновому режимі >>> Краще встановити автоматичний запуск з системою.

  завантажити

  • версія для установки: остання версія , AutoSizer_1.71 setup.exe
  • версія без установки: встановіть програму, скопіюйте файли AutoSizer.dll і AutoSizer.dll запустіть на іншому комп’ютері. Налаштування зберігаються у файлі userAppDataRoamingAutoSizertargets.dat

  Знімок екрана:
  контроль открытых окон

  контроль открытых окон

  Авто віконний менеджер завантажити: AWMSetup.exe
  Неинсталляционная версія: завантажте установку і розпакуйте її в Universal Extractor
  Ви можете вказати, чи повинна відкриватися вікно в згорнутому, розгорнутому, завжди зверху, згортання вікон в системний трей, ефект прозорості

  Вікно сейзер контроль открытых окон

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows XP / Vista / 7

  Опис:
  додаток для управління відкритими вікнами.

  • відображає всі відкриті вікна, надаючи інформацію про кожного з них: використання пам’яті, дескриптор, видимість, ідентифікатор процесу, ім’я файлу, шлях, координати XY, ширина, висота
  • закриття всіх вікон і папок IE однією кнопкою
  • закриття всіх відкритих вікон однією кнопкою
  • вбити вибране вікно, коли не відповідає
  • 1.1 вікно зсувається вліво
  • функція Показати робочий стіл >>> згорнути всі вікна
  • ховаються вікна
  • відображати приховані вікна і вікна без підписів
  • Індикатор CPU включений – відображає завантаження процесора

  завантажити

  Знімок екрана:
  контроль открытых окон

  WinLister контроль открытых окон

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows 9x / 2000 / XP / Vista / 7

  Опис:
  браузер всіх відкритих вікон. За замовчуванням відображаються тільки видимі, і прихований список повинен бути включений в опціях меню Параметри >>> Показати приховане вікно. Для кожного вікна відображається додаткова інформація: заголовок, дескриптор, місце розташування, ім’я, процес і т. Д. Всі дані можуть бути збережені в текстовому або HTML-файлі. Натиснувши PPM в даній позиції вікна, ми маємо наступні опції управління:

  • перейдіть у вікно (Перейти к),
  • закрити вибране вікно (Close Selected Windows)
  • приховати вибране вікно (Hide Selected Windows)
  • показати вибране вікно (Показати вибрані вікна)
  • Показати вікно завжди зверху (Перемикач Top-Most)
  • згорнути вибране вікно (згорнути вибране вікно)
  • розгорнути вибране вікно (Розгорнути вибране вікно)
  • центрувати вибране вікно (Center Selected Windows)
  • Вбити процес вибраних вікон

  завантажити

  Знімок екрана:
  контроль открытых окон

  Завантаження WinExplorer : winexp_1.30.zip (установка не вимагається)
  ієрархічне вікно списку додатків. Ліцензія: безкоштовно