Вирішуємо проблему з автоматичним закриванням програми Microsoft Word

442

Незалежно від того, яка версія операційної системи Windows у вас стоїть, нерідко раніше функціонує програма Microsoft Word починає регулярно вилітати. Якщо за родом вашої діяльності вам часто доводиться працювати з текстами, подібні проблеми можуть доставити чимало неприємностей. Природно, самим оптимальним способом вирішити виниклі проблеми з пакетом Microsoft Word можна за допомогою банальної перевстановлення програми. Однак, це не завжди доречно, тому розглянемо варіанти, що дозволяють обійти такі кардинальні рішення.

Іноді, причина вильоту програми криється в зависанні автоматичної перевірки орфографії. Для того, щоб вимкнути цю функцію, потрібно відкрити Microsoft Word, зайти в розділ «Сервіс» (в останніх версіях в розділ «Файл»), відкрити вкладку «Параметри». У меню знаходимо вкладку «Правопис», напроти пункту «Автоматична перевірка» знімаємо маркерное позначення.


Іноді достатньо відключити налаштування «send to bluetooth». Для цього відкриваємо «Файл», переходимо в «Параметри», а потім «Налаштування» і відключаємо відповідну функцію. Якщо і цей варіант не допоміг, необхідно видалити шаблони Word. Для цього натискаємо на клавіатурі гаряче поєднання клавіш WIN+R. Перед нами відкриється командний рядок. У рядок вставляємо наступний шлях: «%USERPROFILE%\AppData\Roaming\Microsoft\Templates\». Натискаємо кнопку підтвердження. Перед вами відкриється шаблон Normal.dot, і його необхідно буде просто видалити або перейменувати. Врахуйте, що проводити ці маніпуляції необхідно при відключеному Ворді.
Решаем проблему с автоматическим закрыванием программы Microsoft Word

Іноді причина неполадок криється в неправильній роботі з підключеним друкованим пристроєм. Для того, щоб вирішити проблему, необхідно змінити принтер за промовчанням в системі. Для цього знову з допомогою гарячого поєднання клавіш WIN+R викликаємо командний рядок і прописуємо в ній «control printers». У вікні будуть вказані принтери. Нам необхідний Microsoft XPS Document Writer. Натискаємо на іконку правою кнопкою мишки і вибираємо пункт «Використовувати за замовчуванням». Якщо ж принтера з таким ім’ям у списку немає, то свій підключений необхідно тимчасово видалити з системи.
Решаем проблему с автоматическим закрыванием программы Microsoft Word

Якщо всі вищеописані методи не допомагають, варто спробувати відновити систему або просто перевстановити пакет Ворд.