Три нові можливості reg organizer 8.40

12

Ми підготували для вас нову версію утиліти reg organizer 8.40, в якій реалізували ряд нових можливостей і поліпшили наявні. Зміни торкнулися як чищення системи і приватних даних, так і загальної зручності використання продукту. Давайте розглянемо основні нововведення більш детально.

Швидкий запуск без додаткових вікон

Раніше ми реалізували швидкий запуск редактора реєстру в reg organizer через команду rrr. Зараз же даний механізм був модернізований-утиліту можна запустити за допомогою ярлика на робочому столі без появи вікна «контролю облікових записів» (user account control). Для цього в налаштуваннях програми необхідно встановити галочку «не показувати попередження контролю облікових записів».

Після цього при подвійному кліці по іконці програми на робочому столі відразу буде запущений reg organizer.

Прогрес на панелі завдань-видимий прогрес навіть при згорнутому вікні

Деякі процеси в reg organizer можуть займати досить багато часу. Щоб вам не чекати закінчення процесу, ви можете згорнути додаток і зайнятися іншими справами.

Прогрес виконання буде видно вам прямо на панелі завдань windows на іконці утиліти у вигляді зеленої напівпрозорої смужки.

Покращено очищення системи і приватних даних

Так само ми додали в розділи очищення системи і чищення приватних даних нові розділи для очищення даних браузера opera, про які нас просили користувачі.

Крім них були додані нові розділи для браузерів на базі chromium (наприклад, gpucache і shadercache).