Биткоин пішов на зліт

370

Показав у 2018 році стабільне падіння курс биткоина вирішив взяти реванш і пішов вгору. Його зростання за один тільки день склав 25%, при цьому валюта зуміла досягти показника 5000 доларів, подолавши його. Раніше така вартість була зафіксована в листопаді минулого року, після чого Bitcoin показав планомірну стагнацію.

В цілому загальна капіталізація електронної валюти знаходиться в межах 85 млрд. доларів, а курс биткоина на сьогодні зберігається в районі $5000. За весь час існування Bitcoin повторює свою історію і вже другий раз показує стрімке зростання після довгого падіння. Попередній раз активне подорожчання кріптовалюти сталося в кінці 2017 року. Тоді її вартість зросла майже наполовину, опинившись в межах $15 000. Потім курс підріс ще до $19 000, але вже навесні наступного року знизився до $8 000.

Профільні експерти фінансового ринку, готуючи прогноз курсу биткоина в жовтні минулого року, спочатку припускали його подальше зростання. Його положення очікувано вплинуло на інших представників віртуального ринку: так, кріптовалюти Эфириум і Ripple за одну добу зуміли вирости на 10%.

Нинішнє зростання биткоина пов’язують з активністю азіатських інвесторів, які вирішили придбати криптовалюту. Їх кількість невідома, однак безпосередній учасник ринку, один з керівників криптовалютной компанії BCB Group Олівер фон Ландсберг-Седі вказує на єдиного невідомого покупця, який придбав близько 20 тисяч одиниць Bitcoin. За його даними це був один замовлення, який за єдиним алгоритмом проводився через американські та європейські біржі.

2018 рік виявився не дуже успішним для віртуальних грошей. Серед «постраждалих» опинилася й курс биткоина, якому також дісталася маса проблем. На його вартості негативно позначилися проблеми в роботі бірж, хакерська активність і шахрайські ICO. Протягом усього минулого року криптобиржи кілька разів піддавалися зломів. Найбільш великий з них стався на початку 2018 року, в результаті чого японська Coincheck втратила більше $500 000 000. Півроку потому атаці піддалися ще дві південнокорейські платформи Coinrail і Bithumb. Японська Zaif також була зламана. Результатом всіх цих випадків закономірно виявлялося зниження вартості биткоина.

Джерело: http:///