Вирішуємо проблему спотворення зображення на робочому столі Windows XP

533

Іноді, при виведенні картинки на робочий стіл в операційній системі Windows XP саме зображення значно спотворюється. Як правило, проблема полягає у деяких несправності плати відеоадаптера. Для того, щоб перевірити це, необхідно відвезти системний блок до фахівців і протестувати його. Але, якщо ж вирішити проблеми відразу немає можливості, можна спробувати в ручному режимі адаптувати зображення робочого столу.


Для цього необхідно відкрити меню Пуск і перейти в Панель управління. За допомогою подвійного клацання лівої кнопки миші натискаємо на значок «Екран», в списку вибираємо пункт «Параметри». Там знаходимо розділ «Додатково» і переходимо на Діагностику. За допомогою регулятора можна трохи зменшити апаратне прискорення. Необхідно методом проб встановлювати різні показники апаратного прискорення і перевіряти, чи не зникла проблема.

Можна також спробувати у вікні властивостей прибрати галочку з позиції «Увімкнути поєднання запису». В деяких випадках, це допомагає усунути проблеми з спотворенням зображення. Також варто перевірити і сам монітор, і конфігураційні установки. Можливо на моніторі включена якась кнопка, яка і призвела до спотворення.