Як пройде присвячений world of tanks “день танкіста 2021”

116

Щорічне свято “день танкіста 2021:клановий суперкубок і турнір блогерів” чекає в гості всіх шанувальників world of tanks в неділю, 12 вересня, на великій трансляції, яка почнеться о 17: 00 за московським часом. У програмі – “клановий суперкубок” і “турнір блогерів”, онлайн-квести, подарунки та особистий залік, кількість учасників якого цього року зросла майже на третину: боротися за призи будуть близько 200,000 гравців.

  • 17:00 – “клановий суперкубок” : безкомпромісна битва у форматі 15 на 15 за участю кращих команд eu-і ru-регіонів: [fame] deal with it! і [mercy] no mercy. Призовий фонд складе 40,000 $.
  • 19:00 – “турнір блогерів” : битва чотирьох команд, що складаються з відомих танкових блогерів, у форматі 7 на 7 за призовий фонд в 1,500,000 російських рублів.
  • особистий залік буде йти паралельно з основною трансляцією-це завершення онлайн-змагання, участь в якому може взяти будь-який “танкіст” і виграти чудові призи. Після виконання основного бойового завдання свого дивізіону / групи абоненти тарифного плану ” ігровий “(від операторів” ростелеком “і” теле2″) потрапляють в додаткову таблицю з рейтингом дивізіону” ігровий”, де перші 5,000 чоловік, що зайняли призові місця, отримають спеціальні ігрові нагороди.

Трансляція “дня танкіста” традиційно буде інтерактивною. “танкісти” зможуть не тільки повболівати за улюблені команди і блогерів, а й проявити кмітливість в онлайн-квестах і отримати ще більше подарунків.

У преміум-магазині world of tanks по 17 вересня будуть доступні набори з новим стилем “день танкіста 2021” та іншим ігровим майном, а також зі святковими стилями минулих років.