Запуск android-додатків на windows 11 став доступний учасникам програми тестування

23

Компанія microsoft надала учасникам програми тестування windows на каналі beta можливість випробувати підсистему android на windows 11. Тестери зможуть дізнатися, як працюють перші мобільні додатки з цифрового магазину amazon apptore.

Редмондци спільно з розробниками і в рамках партнерської угоди з amazon підготували 50 мобільних додатків, які вже зараз можна протестувати на windows 11. У списку програм є простенькі ігри (coin master, lords mobile та інші) і додатки для дітей. Microsoft пообіцяла регулярно оновлювати список доступних програм, нове поповнення має статися вже в самий найближчий час. Тестувальники beta-каналу зможуть брати android-додатки прямо з microsoft store.

Мобільні додатки, оптимізовані для запуску на windows 11, зможуть надсилати оповіщення в «центр повідомлень» їх також дозволять запускати без жодних обмежень і закріплювати як звичайні програми для windows.

Нова функція тестування каналу beta поки доступна тільки для тих користувачів, у яких в якості основного регіону встановлені сша. Microsoft поки не готова повідомити, коли можливість запускати android-додатки стане доступна всім користувачам.