Quake отримала оновлення з кооперативом від розробників wolfenstein

37

Тепер 25-річна гра офіційно крутіше doom eternal.

Bethesda вирішила випустити quake в epic games store. Сформовані правила хорошого тону вимагають від видавництва не просто закинути вже вийшла гру в новий магазин, але щось з нею зробити. Bethesda зробила.

Велике оновлення старо-нової quake додасть в гру кооперативний режим орди для групи до 4 гравців. Якщо друзів і товаришів немає, їх готові замінити боти – на 4 доступних картах. Над режимом працювала студія machinegames, відома перезавантаженням серії wolfenstein.

Мета режиму полягає в простому виживанні проти хвиль супротивників. Кожні три хвилі виходять міні-боси, що відкривають нове спорядження і зброю. На 9 хвилі можна піти з перемогою або продовжити нескінченну битву, поки не загине останній член команди. Успіх розраховується в окулярах-чим швидше гравці розкладають ворогів, тим вище результат.

Ще розробники випустили новий аддонноһеу, поправили кілька ігрових проблем, додали текстовий і голосовий чати в лобі, а також підкрутили список друзів bethesda.net так, щоб користувачі на різних платформах не відчували проблеми із запрошенням друзів в гру.