Збірка Windows 10 Redstone Insider Preview 14291 доступна для ПК і смартфонів

411

Досить небагато часу пройшло з моменту офіційного запуску поширення оновлення до Windows 10 Mobile на деякі смартфони з Windows Phone 8.1, а Microsoft вже приступила до розсилання нової тестової збірки з гілки Redstone як на ПК, так і на смартфони під управлінням Windows 10. Збірка отримала номер 14291 і чекає інсайдерів у швидкому кільці отримання оновлень. Але є один нюанс. У випадку зі складанням для Windows 10 Mobile доступ до її завантаженні все також мають тільки власники нових Lumia і інших смартфонів, доданих до списку підтримуваних пристроїв ще в день старту розсилки першої збірки Redstone.


Збірка Windows 10 Redstone Insider Preview 14291 несе в собі пристойну кількість змін. З ними ми пропонуємо вам ознайомитися нижче.

Підтримка розширень для Microsoft Edge

Розробники нарешті додали підтримку розширень в стандартний браузер Windows 10 – Microsoft Edge. Доступ до їх налаштувань можна отримати за допомогою меню, що знаходиться у правому верхньому куті браузера. Зараз доступних розширень не так вже й багато. У їх числі переліку значаться: Mouse Gestures, Microsoft Translator і Reddit Engagement Suite. Сторінка з ними раніше вже засвітилася в Мережі. Вибір невеликий, але розробники обіцяють, що в найближчому майбутньому з’явиться більша кількість розширень. На даний момент розширення доступні настільної версії Microsoft Edge.

Закріплення вкладок в Microsoft Edge

Нова версія браузера Microsoft Edge дозволяє закріплювати вкладки на панелі вкладок. З їх допомогою можна отримати швидкий доступ до веб-ресурсів і веб-додатків, які найчастіше відвідуються або є важливими на даний момент. Процес закріплення і відкріплення вкладок відбувається шляхом вибору в меню, що з’являється при натисканні правок кнопкою миші по потрібній вкладці. Закріплені вкладки завжди поміщаються в початок панелі і відображають лише іконки сайтів, без підпису. Це дозволяє заощадити трохи простору. Щоб запобігти випадково закриття закріплених вкладок, з них прибрали кнопку-хрестик. Вкладки, закріплені на панелі, відновлюються при перезавантаженні браузера Microsoft Edge.

Додаткові поліпшення в Microsoft Edge

Користувачам Microsoft Edge стала доступна функція «Вставити і перейти». Відтепер вона знаходиться в контекстному меню адресно рядки і дозволяє здійснити автоматичний перехід за посиланням, вставленої з буфера обміну. Крім цього, користувачі також можуть вставити будь-яке словосполучення в адресний рядок браузера, яка за сумісництвом є ще і пошуковим рядком, і здійснити за ним пошук, вибравши в тому ж контекстному меню пункт «Вставити і знайти». У мобільній версії Microsoft Edge розробники збільшили кнопку вкладок на сторінці вкладок щоб спростити закриття сторінок на пристроях з невеликими дисплеями.

Нова версія програми «Карти»

Програма «Карти» був доданий більш легкий і послідовний оновлений інтерфейс. Зазнала серйозних змін і архітектура програми. Також розробники не забули додати в додаток декілька затребуваних функцій і можливостей:

– Доступ до пошуку та маршрутами можна отримати всього лише одним дотиком. Це особливо зручно при управлінні однією рукою додатком на смартфоні.
– Одночасне відображення декількох результатів пошукових запитів на одній картці декількох шарах, розташованих один під одним.
– Згортання результатів пошуку, інформації про місцезнаходження і маршрутах для звільнення місця для карти. Їх можна швидко розгорнути в разі необхідності.
– Пошукові результати відображаються на карті у вигляді міток. Більше немає необхідності в порівнянні номерів у списку результатів пошуку з точками, пронумерованими на карті.
– Поетапна навігація з допомогою Cortana (якщо вона включена).
– Оновлена логіка пошуку об’єктів, що знаходяться неподалік. Результати повинні стати відчутно краще.
– Додана можливість здійснювати пошук 3D-міст у списку. Вона повинна позбавити користувачів від нескінченного гортання списку при пошуку потрібного міста.
– Доступ до обраному й коментарям до нього працює і в автономному режимі.
– Оновлена візуалізація при переміщенні. Це зроблено для того, щоб підвищити наочність і зручність карт.

Нова версія програми «Будильники і годинник»

У новій версії програми розробники оновили елемент управління «Вибір часу», а також виконали поліпшення в інтерфейсі додавання і редагування будильників.

Оновлена екранна клавіатура для японської мови

Розробники додали в систему клавіатуру, яка надає можливість вводити знаки кани. Вона призначена для використання однією рукою і надає можливість вводити знаки на комп’ютері точно також, як на мобільному пристрої. Вона займає мало місця, а тому залишає більше вільного простору для роботи з іншими програмами. Цю клавіатуру можна розмістити у будь-якій частині екрану.

Додаток Feedback Hub

Microsoft вирішила, що буде куди краще об’єднати додатки Windows Feedback і Insider Hub в одне. Нове творіння від фахівців компанії отримало назву Feedback Hub. Він доступний як в настільній версії збірки Windows 10, так і в мобільній. Додаток поєднує в собі кращі елементи двох своїх попередників. На сторінку публікації нових відгуків розробники додали поле, у яке можна вставити докладний опис проблеми, з якою їм довелося зіткнутися.