10 найпотужніших смартфонів 2021 року

127

Якщо ви шукаєте новий мобільний телефон, і продуктивність є для вас одним з найбільш важливих факторів, ви потрапили в потрібне місце. Ми покажемо вам список antutu, щоб дізнатися, які з мобільних телефонів найпотужніші в 2021 році.

У списку представлені смартфони, які були випущені в поточному році і проаналізовані в серпні 2021 року. У список увійшли глобальні смартфони з кращою продуктивністю за даними найпопулярнішого на планеті тесту для аналізу смартфонів antutu v8. Якщо вам потрібен потужний мобільний телефон, тут ви знайдете 10 кращих на даний момент.

10 найпотужніших мобільних телефонів на думку antutu

Всі мобільні пристрої в цьому списку були проаналізовані тестом antutu протягом серпня. У списку представлені найновіші мобільні пристрої, які вже деякий час присутні на ринку. Незважаючи на різницю в результатах, всі пристрої ідеально підходять для ігор і досягнення максимальної продуктивності. Отже, список з найпотужніших смартфонів 2021 року виглядає наступним чином:

  1. xiaomi black shark 4 pro
  2. iqoo 8 pro
  3. red magic 6 pro
  4. iqoo 8
  5. oneplus 9 pro
  6. oppo find x3 pro
  7. oneplus 9
  8. realme gt
  9. xiaomi mi mix 4
  10. vivo x60 pro+

Список взято з antutu china, а не з antutu europe. Помилково вибирати європейський список, так як він не аналізує всі пристрої, представлені на ринку. У китаї всі мобільні телефони продаються і включені в список. З усіх проаналізованих мобільних телефонів у світі це 10 найпотужніших.

Це висококласні смартфони з вражаючими екранами, камерами та іншими характеристиками. Також варто відзначити, що деякі з представлених моделей зосереджені на відеоіграх. Однак, якщо ви виберете будь-який з цих мобільних телефонів, ви отримаєте високоякісне з неймовірними характеристиками пристрій.

Всі мобільні телефони представлені в списку вже можна придбати на офіційних сайтах. Однак з усіх смартфонів в списку найбільш цікавим по співвідношенню ціна і якість є realme gt. Він не найпотужніший, але один з найдешевших смартфонів преміум класу на ринку.