Шон бін та інші зірки знімуться у фільмі ” лицарі зодіаку “від виконавчого продюсера” відьмака “

25

Шон бін, арата маккен’ю, медісон айсман та інші актори були запрошені в екранізацію аніме” лицарі зодіаку”, повідомляє the hollywood reporter. У фільмі, заснованому на манзі і аніме масамі курумади, маккен’ю виконає роль сейї, героя франшизи, а бін зіграє наставника на ім’я алман кіддо, який вербує сейю в лицарський орден. Сейя-безпритульний сирота, який відправляється в подорож, щоб підкорити давньогрецькі обладунки пегаса, після того як в ньому пробуджується містична енергія. Він також повинен вибрати сторону в битві за долю сієнни( айсман), молодої дівчини, яка намагається контролювати свої божественні сили. Фамке янссен, нік шталь, дієго тіноко і марк дакаскос також виконають головні ролі.

Виконавчий продюсер” відьмака “томаш багінські виступить режисером, а сценарій фільму написали сценаристи фільму” кловерфілд, 10 ” джош кемпбелл і метт стюекен. Енді ченг, який був координатором боїв у фільмі “шан-чи і легенда десяти кілець”, також бере участь у проекті в якості постановника трюків і боїв.

Що стосується маккен’ю, то він раніше знімався у фільмі “тихоокеанський рубіж 2”, а бін найбільш відомий за ролями в “грі престолів” і “володарі кілець”. Айсман зіграла бетані у фільмі “джуманджі”, а також з’явилася у фільмі жахів”прокляття аннабель 3″. Янссен зіграла джин грей (вона ж фенікс) у фільмі “люди ікс”, а шталь недавно з’явився в “бійтеся ходячих мерців”. Тіноко в даний час знімається в серіалі netflix “у моєму кварталі”, а дакаскос відомий своїми ролями в класичних бойовиках