Нова sly cooper для playstation 5 знаходиться на дуже ранньому етапі розробки-інсайдер

26

В останні місяці по мережі стало поширюватися все більше чуток про те , що sony , нібито, готує до повернення одну зі своїх класичних франшиз – sly cooper .

Якщо чутки вірні, то нова частина екшен-адвенчури sly cooper вийде ексклюзивно на playstation 5 колись в майбутньому. Однак ми досі не знали, в який саме проміжок часу компанія планує випустити гру. Судячи зі свіжої інформації, реліз доведеться чекати ще досить довго.

Згідно зі словами інсайдера ніка бейкера , наступна sly cooper, швидше за все, з’явиться тільки через кілька років. Під час недавнього діалогу в твіттері бейкера запитали про статус виробництва sly cooper 5 і він відповів, що гра все ще знаходиться на ранній стадії розробки.

” судячи з того, що мені розповіли, ще рано [для релізу]. Дуже рано”.

Незважаючи на це, sony цілком може зважитися на ранній анонс і презентувати проект на одній з майбутніх презентацій playstation, як це сталося з marvel’s wolverine , роботи над якою також стартували зовсім недавно.

Раніше нік бейкер повідомив, що “якась” студія дійсно створює sly cooper 5, але це не sucker punch . Крім того, натяки на повернення серії були виявлені в рекламному ролику ps5 з playstation showcase 2021.