Devgamm 2021: will&reason — незвичайна 4x-стратегія про боротьбу людства з богами

79

4x-стратегія will&reason — один з яскравих проектів пройшла на початку тижня конференції розробників ігор devgamm moscow 2021. Непоганий художній стиль, продуманий геймплей і цікавий антураж — і все це від невеликої команди ентузіастів.

Will&reason-покрокова глобальна стратегія, в якій люди постійно борються з вищими силами, які хочуть знищити світ. У грі вам належить управляти одним з трьох народів з унікальним стилем будівель — залишками цивілізації. Ігровий процес включає в себе розвиток ваших людей, створення і озброєння армії, дослідження світу, поліпшення технологій, а також виконання різноманітних завдань.

” у своїй грі ми хочемо показати розвиток людства у фентезійному світі, від ранніх часів до епохи стімпанку або альтернативних йому досягнень. Це дослідження на тему, куди і як би рухався прогрес, якби ворожіння на погоду дійсно працювали, а боги були б не просто фольклором древніх племен, але дійсно б існували і втручалися в справи смертних. Багато чого з того, що характерно для фентезійних всесвітів, ми спробували трохи систематизувати і дати можливість гравцеві відкривати це у вигляді технологій»,-розповів керівник розробки will&reason артем копил.

Ви зможете досліджувати будь-яку сторону світу і створювати там свою цивілізацію. З розвитком вам належить приймати рішення з приводу подальшого вивчення тієї чи іншої гілки технологій. Наприклад, якщо ви заглибилися в стімпанк, то вам доведеться вибирати, що буде живити вашу фракцію: вугілля або електрику. Крім того, це вплине і на регіон, де ви живете.

” так як гра є пісочницею, то в одній з партій у нас може бути світова війна вершників на драконах, а вже в наступній крокуючі міста, що борються за ресурси. Досягнення сильно залежать від прийнятих гравцем рішень в ході гри, а також національного колориту народів, якими він керує», — доповнив копил.

Чимось проект нагадує endless legend, але в will&reason є кілька цікавих відмінних рис. Кожна нова партія починається після катаклізму, який сприяв знищенню попередньої цивілізації. Гравцям доведеться протистояти вищим силам, які насилають на світ лиха. Одним з таких лих може стати кінець світу-знищення всього живого на планеті. Події попередніх партій відображаються на наступних, оскільки ви можете знайти руїни своєї старої фракції і отримати бонуси. Крім того, минулі ітерації впливають і на сам світ, а також монстрів в ньому. Тривалість одного циклу становить близько 3-5 годин.

Щоб подолати катаклізм, насланий богами на світ, ваша фракція повинна зробити технологічний стрибок в магії, технології або військовій справі. Якщо цього не вдасться — цивілізація буде знищена, а вам доведеться починати новий цикл.

«проект є довгобудом і на даний момент ми вже виконали величезну роботу, яка виражена не тільки в тестових збірках, але і більш ніж стосторінковому артбуці, — сказав артем копил. – ми раді, що нашій команді вдалося відвідати такий приголомшливий захід [devgamm 2021] і продемонструвати свої розробки. Ми поспілкувалися з іншими творцями ігор і глядачами, і практично вся зворотний зв’язок була позитивною, що для нас багато значить».

Спільнота “вконтакте”.