Не включається компютер що робити ?

748

Буває так що виникають певні проблеми при включенні комп’ютера, при цьому не завантажується windows або системний блок видає писки із визначені інтервалом. Спробуємо розібратися в основних причинах, які можуть викликати проблеми з включенням комп’ютера. Будуть розглянуті такі популярні проблеми з повідомленням на чорному тлі як: помилка windows 7 BOOTMGR is missing, BOOTMGR is compressed і помилка windows XP NTLDR is missing

Перший і найпростіший спосіб – це повністю відключити живлення від вашого комп’ютера або ноутбука. Тобто ви відключаєте кабель живлення, або виймаєте батарею з вашого ноутбука/нетбука. 10 – 15 секунд цілком достатньо.
Далі спробуємо від’єднати всі зовнішні пристрої комп’ютера, мишу, клавіатуру, принтери, сканери і т. д. Якщо причину збою викликали ці пристрої по черговості підключаємо їх до системного блоку і виявляємо винуватця вашої проблеми. Це найперша стадія виявлення відмови вашої системи від завантаження.

Якщо при включенні системного блоку, у вас шумлять всі вентилятори, і комп’ютер як би грузиться, але на екрані монітора у вас нічого не відображається, можливо, є ймовірність того що перегорів монітор. Щоб перевірити цей факт досить від’єднати сигнальний кабель від самого монітора, і дочекатися на ньому написи No Signal, або натиснути на моніторі кнопки налаштування яскравості і параметрів монітора. Якщо вони з’являються то монітор працює, а проблема в апаратної або програмної частини комп’ютера. У цьому випадку розібратися самому без допомоги професіонала або людини має хоч якісь знання про архітектуру комп’ютера не обійтися. Можливо проблема в материнській платі або в графічному адаптері, так само визначити проблему допоможуть звуки видавані вашим комп’ютером. Звукові коди повідомлень біос можна знайти в будь-якому пошуковику.

Не завантажується Windows 7 BOOTMGR is missing


Комп’ютер на початку завантаження видає таке повідомлення BOOTMGR is missing.
Це означає, що відсутній або пошкоджений завантажувач вашої ОС.
Вирішити проблеми можна легко якщо в наявності є настановний дистрибутив Windows 7, або диск з ERD Commander.

1) Включаємо комп’ютер, вставляємо завантажувальний диск у дисковод, перезавантажуємося.

2) Вибираємо спосіб завантаження з CD/DVD — приводу, або клавіша F8 на початку завантаження, або потрібно зайти в BIOS F2 або DEL (в різних системних платах свій метод входу в BIOS) і перейти у вкладку Boot device priority, обрати першим завантажувальним пристрій CD/DVD привід.

3) Почнеться завантаження комп’ютера з диска, і необхідно буде вибрати пункт Відновлення системи.

4) З’явиться можливість вибрати 2 способи відновлення пошкодженої ОС Відновлення запуску системи і Командний рядок.
За допомогою першого пункту постанові пройде в автоматичному режимі і якщо все пройде вдало, то отримаєте назад свою систему в працюючому стані, якщо ж немає, то доведеться скористатися Командним рядком для відновлення.
Після запуску командного рядка набираємо команду bootrec /rebuildbcd і тиснемо Enter. Погоджуємося про внесення змін у даних завантаження клавішами Y та Enter. Після створюємо новий завантажувальний сектор за допомогою команди команду bootrec /FixВoot і перезавантажуємо комп’ютер.

Помилка BOOTMGR is compressed
Не включается компьютер что делать ?

Помилка може виникнути у разі помилкового стиснення даних у системі Windows 7.
Рішення проблеми також здійснюється з допомогою системного диска.
Завантажуємося в командний рядок і виконуємо ряд команд:

expand bootmgr temp

attrib bootmgr -s -м -h

del bootmgr

ren temp bootmgr

attrib bootmgr -а +s +r +h

команду bootrec /fixboot

Windows XP Помилка NTLDR is missing
Не включается компьютер что делать ?

Найбільш часто виникає помилка на початку завантаження системи.
NTLDR — це і є завантажувальний файл для Windows XP. При його пошкодженні або відсутності виникає саме ця помилка. А найчастіше користувачі XP стикаються з цією проблемою тому, що цей файл зберігатися не в прихованій області розділу на жорсткому диску як на Windows 7, а в корені диска. Тому будь-який користувач може видалити цей файл за помилки, або шкідлива програма заражає цей фаил і система більше не завантажується. Така ж проблема може трапиться з не менш важливим для завантаження системи файлом ntdetect.com.

Щоб усунути проблему потрібно також інсталяційний диск Windows XP.
На самому початку завантаження натискаємо клавішу F10, щоб потрапити в консоль відновлення.
Командою Х: ( Х — буква Вашого диску) заходимо на Ваш інсталяційний диск диск і копіюємо необхідні для відновлення файли наступними командами:

сору i386\ ntldr З:

сору i386\ ntdetectcom З:

Цей спосіб також буде ефективний при втраті або пошкодженні будь-яких системних файлів вашої ОС.