Запуск і основні компоненти перегляду подій у Windows 8.1

474

Інструмент «Перегляд подій» у Windows 8.1 можна запустити на комп’ютері декількома способами. У першому випадку, можна використовувати поєднання активних клавіш «Win+R». Можна відкрити командний рядок і ввести туди «eventvwr.msc», після чого необхідно натиснути кнопку підтвердження (Enter). Для абсолютно всіх операційних систем підходить стандартний спосіб: заходимо в Панель управління, там вибираємо розділ адміністрування і знаходимо в списку відповідний розділ «Перегляд подій».


Інтерфейс інструменту цілком простий і інтуїтивно зрозумілий. В лівій стороні вікна відкрився знаходиться розгалужена структура. Тут за певними параметрами сортуються ті чи інші події. Є можливість налаштувати і власні параметри і переглядати згодом тільки необхідні вам новини.

Натиснувши на одну з папок ліворуч, в центрі будуть відображатися всі відповідні події. В нижній частині екрану про кожну подію можна дізнатися докладніше. З правої сторони представлено фільтраційне меню, за допомогою якого можна відсортувати події за заданими параметрами, зберегти необхідний список або навіть створити завдання в планувальнику.
Запуск и основные компоненты просмотра событий в Windows 8.1