Новий рік і всякі смаколики

453

Всім привіт!
Ось і настав Новий рік і хочеться зробити щось гарне і добре…

Насамперед вітаю всіх відвідувачів і користувачів сайту VindaVoz.ru з цього Новим роком! Я приєднуюся до всіх побажань, які Вам вже побажали, а від себе хочу додати: Нехай у Новому році у Вас буде менше поломок з комп’ютером, а якщо вони й відбудуться, то всі відповіді щодо вирішення проблем Ви знайдете на цьому сайті і впораєтеся зі складнощами.

І так вийшло, що сьогодні у цього сайту День народження! Так так, рівно рік тому був відкритий сайт і написана перша новина. На даний момент на сайті зареєструвалося 500 користувачів, залишено 177 коментарів і написана 391 стаття (не включаючи цю). Всі ці дані Ви можете дізнатися в правій панелі в блоці Статистика і по ссылке Загальна статистика сайту.
Сайт за рік набрав таку популярність, що щодня на нього заходять близько 2500 відвідувачів і для однорічного сайту це досить непогано. Я дуже радий, що мої статті допомагають Вам і Ви вирішуєте свої проблеми і знаходите відповіді на моєму сайті. Далі буде ще краще!

Ну і на честь цих двох свят хочеться зробити невеликі подарунки для відвідувачів.

Перший подарунок – це нова категорія на сайті. Хоча і була стаття, де я просив допомогти мені вибрати категорію нову, але все ж я вирішив зробити по-своєму. Вже вибачайте що не врахував Ваших думок, але з часом і інші категорії будуть.
Категорію вирішив назвати Корисно знати і вона вже знаходиться в лівому блоці, нижче всіх категорій. Чому саме вона? тому що на сайті є багато статей, які я писав, але не знав в яку категорію додати і тому додавав в більш-менш схожі. Тепер же є така категорія і вона буде містити все те, що не входить в рамки інших категорій. Зокрема зараз у ній поки що тільки старі статті, які я перемістив з інших категорій. У майбутньому в ній будуть статті абсолютно різного характеру, але в темі комп’ютерів, windows, інтернету і всього такого, що, безумовно, Корисно знати

Другий подарунок – це форум. Знаходиться він за посиланням http://vindavoz.ru/forum/ і у верхньому меню сайту. Голосування було вже давно. І в спеціальній статті і в блоці голосувань праворуч. Результати голосування на даний момент такі:
Новый год и всякие "вкусности"

Новый год и всякие

Як бачите – більшість За і форум з’явився.

Трохи про форум…
Форум тісно інтегрований з сайтом, а це означає, що якщо Ви зареєструвалися на сайті, то і на форумі буде та ж обліковий запис. В профілі користувача так само додані нові поля, які містять інформацію з форуму.
Якщо не хочете реєструватися на форумі, то можете просто увійти в нього під обліковим записом соціальних мереж (Вконтакте, Фейсбук, Однокласники та ін). Не варто боятися такого входу – Ваші дані з соц. мереж не попадуть в чужі руки.
Ще хочу обмовитися що форум тільки встановлений, тому може Вам не сподобається його дизайн або категорії, прошу про них писати в темі на форумі.

На цьому все. Всім дякую і ще раз Зі святом!