Як huawei створювала міфічні шпалери на планшеті

104

Для пристроїв huawei вийшла добірка шпалер «класика гір і морів», що зображують шість міфічних істот. Найцікавіше, що створені вони були за допомогою нового планшетного комп’ютера matepad і стилуса m-pencil другого покоління.

«команда намагалася відобразити культуру та мистецтво через цифровий світ. Я думаю, що інтеграція технологій і мистецтва — це дуже елегантно і красиво», — зазначив шеф-директор з ux-дизайну в huawei ucd лян цзюнь.

Основою для фірмових шпалер стали шість істот з китайської міфології, які виступають в ролі талісманів на удачу:

  • azure dragon-це гора даоського бога taishang laojun, який покликаний служити людям.
  • honghu символізує великі амбіції, з якими людина ніколи не перестане досліджувати світ.
  • kun peng — живе в морі і пристосувалася жити в небі міфічна істота. Це символ людського прагнення до всесвіту.
  • істота hong long походить від zhu long, яке здатне змусити бога викликати дощ на землі.
  • bo-міфічна істота, яка живе на хмарах.

На думку лян цзюня, лінії у візуальному мистецтві найкраще відображають емоції, тому дизайнери вибрали саме цю техніку, щоб зобразити форму і чарівність міфічних істот. В якості інструменту використовувався планшет huawei matepad і стилус m-pencil другого покоління. Останній оснащений надтонким стрижнем і високоточним сенсором, здатним розпізнавати 4096 рівнів натискання. Це дозволяє художнику змінювати товщину кисті за своїм бажанням.

Велику роль відіграє і колірна гамма. Кожен з квітів має своє значення. Так, жовтий уособлює землю, зелений — життєву силу, а фіолетовий — мудрість. Всі шпалери доступні користувачам пристроїв huawei у фірмовому додатку “теми”.

Планшет huawei matepad pro оснащується 12,6-дюймовим oled-екраном з роздільною здатністю 2650х1600 пікселів, 5-нм процесором kirin 9000e, акумулятором ємністю 10 050 маг з підтримкою швидкої дротової і бездротової зарядки і вісьмома динаміками. Він працює під управлінням фірмової операційної системи harmony os. Є також більш компактна версія з 10,8-дюймовим дисплеєм.