Брюс кемпбелл пояснив за еша вільямса і “зловісних мерців”

45

Балакучий улюбленець хоррор-фанів, актор брюс кемпбелл, в черговий раз висловився щодо того, чому він “повісив бензопилу на цвях” і більше не зіграє роль еша вільямса , яка, власне, і принесла йому культову славу і любов публіки.

За словами брюса, йому просто “нічого дати” своїй улюбленій ролі.

я закінчив грати еша. Еша більше немає. Я звільнив персонажа, тому що фізично більше не можу впоратися з цією роллю, так чого хвилюватися-то? чому я це зробив? пора повісити бензопилу.

Кемпбелл також вважає, що, відмовляючись від ролі еша, він дає всій серії “зловісні мерці” можливість розвиватися в різних нових напрямках:

це багато в чому визначає, куди ми підемо з франчайзом без цього героя, але є ж і інші історії. Сьогодні ми робимо це, орієнтуючись на книги. Ця проклята книга [“некрономікон”] набуває поширення, і ми граємо з нею. Вона потрапляє в міське середовище в руки матері-одиначки-ось і подивимося, що з цього вийде. З цими речами весело возитися!

При цьому брюс зазначає, що та команда, що створювала оригінальних “зловісних мерців”, все ще в справі:

“зловісних мерців” в звичному вигляді більше не буде. Але ми все ще створюємо фільми, випускаємо, ми залишаємося творчими хлопцями, і тому ми подумали: “як нам зберегти це [серію “зловісні мерці”] іншим способом?”сем [реймі-творець оригінальних фільмів про дедайтів і близький друг кемпбелла] вдало вибрав феде альвареса, щоб той зняв ремейк кілька років тому. Тепер він знайшов лі кроніна [для нового фільму]. Це протеже сема реймі, які, як ми сподіваємося, добре впораються зі своєю роботою.

Чи буде кемпбелл нудьгувати за роллю еша?

ні. Як би там не було, а я залишив все на полиці.

За словами актора, йому було фізично дуже складно грати цю роль протягом трьох сезонів телесеріалу “еш проти зловісних мерців”, так що він абсолютно спокійно прощається з персонажем:

це була просто нескінченна фізична боротьба. Я писав різним режисерам імейли, в яких говорив: “гей, у мене не працює коліно. Будьте обережнішими завтра. Давайте запросимо каскадера. Гей, я більше не можу бігати.