Випущено кумулятивне оновлення KB3118754 для Windows 10

471Вперше після представленого тижнем раніше масштабного оновлення Windows 10 Threshold 2 компанія Microsoft випускає чергове кумулятивне оновлення системи. Оновлення KB3118754 доступно для завантаження через центр оновлення Windows.

Як завжди в таких випадках, список внесених змін не був представлений, оскільки тепер вони виходять тільки для великих оновлень, хоча в майбутньому обіцяні і для корпоративних клієнтів. Можливо, після більш близького знайомства з ним користувачі досвідченим шляхом зуміють встановити, що нового несе в собі це оновлення. Поки можна сказати лише стандартну фразу про виправлення помилок і оптимізації продуктивності, причому не тільки операційної системи, але і ряду встановлених додатків.

Також в магазині додатків Windows Store доступні оновлення для Пошти та Календаря в системі Windows 10 Mobile. Минулого тижня у цій системі були представлені уніфіковані поштові скриньки для різних акаунтів, однак випущене у вівторок оновлення призводило до випадкового закриття даних додатків. В результаті в наступному оновленні Microsoft довелося прибрати функцію уніфікації поштових скриньок. Ймовірно, після усунення несправності в майбутньому вона буде повернута.