Оновлення системи за допомогою служби Windows update і WSUS Offline Update

  344

  Регулярне оновлення системи, тобто установка останніх оновлень і виправлень, випущений Microsoft, є дуже важливою захист системи від шкідливих програм. У Windows вбудований механізм автоматичного оновлення, який завантажує і встановлює останні виправлення, не вимагаючи втручання користувача. Випущені виправлення і виправлення усувають діри в системі, через які можуть проникати шкідники. Відсутність установки виправлень означає, що у нас є непатентованная, не оновлена система, дуже схильна до атак вірусів і шкідливих програм.

  Щоб система отримувала останні оновлення, вона повинна мати останні так звані Service Pack збірник патчів, випущених досі.

  Windows 8.1
  Оновлення Windows 8.1 (32-розрядна версія)
  Оновлення Windows 8.1 (64-розрядна версія)

  Оновлення доступні з рівня Windows update або за посиланнями нижче. Перед установкою цього сукупного оновлення необхідно встановити всі раніше випущені виправлення.

  Windows 8
  Оновлення з Windows 8 до Windows 8.1
  Windows 8.1 – це безкоштовне оновлення для W8, яке можна завантажити тільки з Магазину Windows. Перед установкою цього сукупного оновлення необхідно встановити KB2871389 і KB2917499. У противному разі пакет не буде запропонований для встановлення.

  Windows 7
  Пакет оновлення 1 для Windows 7 і Windows Server 2008 R2 (KB976932)
  Установник є багатомовним і універсальним для кожної системи, він не поділений на версії EN або PL. Після натискання кнопки «Завантажити» з’явиться список завантажень: windows6.1-KB976932-X86.exe (32-розрядна версія) + windows6.1-KB976932-X64.exe (64-розрядна версія). Після встановлення SP1 IE9 і запустіть Центр оновлення Windows, щоб встановити виправлення, випущені після SP1. Ми оновлюємо IE до версії 11, навіть якщо ми не використовуємо його.

  Windows Vista
  Інформація про встановлення Windows Vista з пакетом оновлень 2 (SP2)
  Щоб встановити SP2 KB948465, спочатку необхідно встановити пакет оновлень 1 (SP1) для Windows Vista. Установник універсальний для кожного мовного пакету. Ми оновлюємо браузер до версії IE 9 (більш високі версії не підтримуються).

  Windows XP
  Windows XP з пакетом оновлень 3
  Internet Explorer 8

  Підтримка Windows XP припинилася 8 квітня 2014 року – з цього моменту Microsoft більше не випускає нові виправлення безпеки. Нещодавно виявлені вразливості не виправлені, і використання системи небезпечно. Рекомендується перейти на більш нові системи Windows 7 або 8.1.
  Після установки SP3 ми запускаємо Центр оновлення Windows і встановлюємо виправлення, випущені після SP3. Патчі для XP є одномовними – ви не можете встановити англійську версію в польській системі.

  Windows update – оновлення через Інтернет

  Windows 7 / Windows 8.1
  У більш нових системах Windows Vista / 7 / 8.1 автоматичні оновлення доступні в Windows XP, були замінені Центром update:
  Панель управління >>> Система та безпека >>> Центр оновлення Windows.

  За замовчуванням перевірка і установка оновлень виправлень виконується автоматично. Проте це можна змінити в налаштуваннях. Доступні варіанти:

  • Встановити оновлення автоматично
  • Завантажте оновлення, але дозвольте мені вибрати, встановлювати його
  • Шукайте оновлення, але дозвольте мені вибрати, завантажувати і встановлювати їх
  • Ніколи не перевіряйте оновлення

  Вибір індивідуальний. Особисто у мене є опція «Пошук оновлень, але я можу вибрати, завантажувати і встановлювати вони». Я отримую інформацію та підказки про доступні оновлення, але у мене є повний контроль над їх встановленням. На слабких комп’ютерах ви можете встановити опцію не перевіряти наявність оновлень і повністю відключити Центр оновлення Windows: оптимізація служб Windows . Microsoft випускає виправлення один раз на місяць, у другий вівторок місяця. Потім ми вручну починаємо перевіряти наявність оновлень: у параметрах Центру update ми змінюємо на Пошук оновлень, але … Служба буде автоматично запускатися, шукати виправлення, вибирати ті, які ми хочемо встановити, встановлювати, і після перезавантаження комп’ютера вимикати службу і змінювати налаштування Ніколи не перевіряти, … Таким чином, сервіс не працює весь час, а тільки один раз в місяць для оновлення.
  Для завантаження оновлень також потрібно служба фонової інтелектуальної передачі.

  Обновление системы с помощью Центра обновления Windows и WSUS Offline Update

  Windows XP

  В XP є механізм завантаження патчів під назвою «Автоматичне оновлення»:
  Панель управління >>> Центр безпеки >>> Автоматичні оновлення.
  Ми можемо вибрати метод операції:

  • автоматичне завантаження та інсталяція без втручання користувача
  • Завантаження оновлень, але користувач сам вирішує, коли вони будуть встановлені.
  • повідомлення про нові оновлення без завантаження або установки
  • повне відключення оновлень

  Обновление системы с помощью Центра обновления Windows и WSUS Offline Update

  Кожен встановлює себе у відповідності зі своїми вподобаннями, у мене є опція повідомлення, встановлена мною самостійно. Потім значок на панелі завдань відображає повідомлення.
  Обновление системы с помощью Центра обновления Windows и WSUS Offline Update

  Після натискання на нього, виберіть оновлення для завантаження і установки:
  Обновление системы с помощью Центра обновления Windows и WSUS Offline Update

  Ви також можете перевірити наявність останніх оновлень Windows update. Посилання знаходиться в Центрі безпеки >>> на лівій панелі, натисніть кнопку Перевірити наявність останніх оновлень Windows update.
  Для правильної роботи автоматичних оновлень повинна бути включена служба автоматичних оновлень + Фонова інтелектуальна служба передачі: оптимізація служб Windows

  WSUS Offline Update – оновлення в автономному режимі

  Головна сторінка
  Ліцензія: GNU General Public License
  Сторінка завантаження: остання версія

  Центр оновлення Windows працює тільки при наявності доступу до Інтернету. Патчі (завантажувач оновлень Windows) та виправлення (завантажувач виправлень Windows) спочатку завантажуються з сервера Microsoft, а потім встановлюються з локального джерела.

  У випадку, якщо ми хочемо оновити систему в автономному режимі, дуже корисний додаток WSUS Offline Update приходить нам на допомогу. Програма дозволяє завантажити всі важливі оновлення безпеки для Windows, а потім створити образ ISO для запису на компакт-диск, з якого ми можемо встановлювати оновлення на іншому комп’ютері, навіть без доступу до Інтернету.

  Після запуску програми – файлу UpdateGenerator.exe (не вимагає установки), ми вибираємо випуски Windows і Office, які ми хочемо завантажити оновлення. Поточна версія дозволяє завантажувати виправлення для Windows Vista, 7, 8 і 8.1 і Server 2008/2012, більше не підтримують Windows XP / Office 2003 (остання версія, підтримуюча XP, – 9.2.1, вкладка Legacy products).
  У випадку Windows XP / Office патчі випускаються окремо для кожної мовної версії системи, тому ми відзначаємо польський. Для Windows Vista / 7 / 8.1 оновлення є багатомовними та універсальними для будь-якої мовної версії системи.
  Після вибору систем у розділі «Параметри» ми вказуємо, чи слід включати пакети оновлення, оновлення .NET Framework, Microsoft Visual C ++, визначення Захисника Windows і Microsoft Security Essentials.
  Додаток має можливість копіювати файли на USB-носій) і дуже корисну опцію для створення образу диска в форматі ISO, який ми можемо записати на диск (Створити ISO-образ (и)).
  Вибравши параметри, натисніть кнопку «Пуск».

  Обновление системы с помощью Центра обновления Windows и WSUS Offline Update

  Обновление системы с помощью Центра обновления Windows и WSUS Offline Update

  Почнеться завантаження оновлень в консоль Wget. При першому запуску програми вона завантажить всі пакети оновлення та оновлення, випущені на даний момент, тому це може зайняти деякий час. Наприклад, для 64-розрядної версії Windows Vista розмір всіх оновлень становить 2,5 ГБ для 64-розрядної версії Windows 7 – 1,8 ГБ. До цього додаються файли пакета .Net Framework – 1,3 ГБ. Як бачите, велика кількість оновлень, якщо ви вибираєте кілька систем. Виправлення зберігаються локально у папці клієнта і залишаються там. При повторному запуску програми будуть завантажені тільки ті виправлення, які були випущені недавно – все інше враховується з локального джерела. Таким чином, розмір завантаження буде досить маленьким.

  Обновление системы с помощью Центра обновления Windows и WSUS Offline Update

  Створивши образ ISO (файли зберігаються у папці iso, окремо для кожної мовної версії і окремо для 32-розрядних і 64-розрядних систем), ми записуємо його на компакт-диск або монтуємо на віртуальний привід. Запускаємо файл UpdateInstaller.exe і виконуємо оновлення системи >>> Процес установки видно у вікні командного рядка. Ми вибираємо елементи, які ми хочемо оновити. Сценарій аналізує встановлені виправлення в системі за допомогою Windows update agent (WUA) і встановлює тільки ті, які відсутні. Якщо немає базових пакетів оновлень – вони встановлюються першими. Перевага полягає в тому, що ми можемо оновити «голу» систему без будь-яких пакетів оновлень – будемо встановлювати по черзі + виправлення, випущені після останнього накопичувальне оновлення. Іноді це кілька етапів, які потребують перезавантаження. Після перезавантаження повторюємо процедуру. У нас також є можливість автоматизації: «Автоматична перезавантаження і повернення» – опція автоматичного перезапуску і перезапуску сеансу та Завершення роботи при завершенні» – автоматична установка, вимкнення комп’ютера після установки всього набору оновлень.

  Обновление системы с помощью Центра обновления Windows и WSUS Offline Update

  Обновление системы с помощью Центра обновления Windows и WSUS Offline Update

  Обновление системы с помощью Центра обновления Windows и WSUS Offline Update

  Польські версії Internet Explorer .Net Framework.
  За замовчуванням програма завантажує версії браузера IE і пакетів .NET Framework англійською мовою, а також версії на німецькій мові. Щоб завантажити ці елементи польською мовою, ми повинні використовувати скрипт cmd AddCustomLanguageSupport.cmd

  У командному рядку перейдіть в каталог скриптів програми і запустіть скрипт з параметром:

  AddCustomLanguageSupport.cmd plk

  Щоб видалити німецьку та англійську версії, запустіть скрипт:

  RemoveGermanLanguageSupport.cmd
  RemoveEnglishLanguageSupport.cmd

  Ми запускаємо скрипт тільки один раз, до першого запуску.

  WSUS Offline Update – це програма, яка дозволяє оновлювати Windows в автономному режимі без доступу до Інтернету. Ніщо не заважає вам використовувати його на будь-якому іншому комп’ютері з доступом до мережі – установка патчів відбувається швидше, їх завантаження не чекає.

  WSUS Offline Update не завантажує всі оновлення – відсутня оновлення?
  Я торкнуся ще одну проблему – ситуацію після установки виправлень через WSUS та перевірки оновлень через Центр оновлення Windows, де вони будуть відображати вказане число для установки. Хтось скаже, що програма не виконує свою роль, але це принцип її роботи.
  Додаток використовує каталог Microsoft Wsusscn2.cab, який динамічно визначає, які виправлення завантажити. Він містить базу даних всіх виправлень, позначених як «критичні» і важливі з точки зору безпеки (система проходить тест Microsoft Baseline Security Analyzer), але він не повинен містити виправлень, позначені як «важливі» і «необов’язкові». Перевага цього методу полягає в тому, що програма не використовує статичні списки виправлень і оновлює репозиторій оновлення безпосередньо в дату випуску виправлень (другий вівторок місяця), без необхідності випуску нової версії програми. Недоліком є те, що не всі патчі будуть встановлені, як в онлайн-режимі – це можна вирішити за допомогою статичних списків. На закінчення слід сказати, що WSUS не може повністю замінити Windows Update онлайн, що ніколи не була метою програми. Основне завдання – швидко встановити необхідні виправлення безпеки на щойно встановлену систему, яка забезпечить безпечне підключення до Інтернету.

  Повні оновлення для Windows XP, повна, фінальна завантаження XP autopatcher

  Завантажити оновлення Windows XP

  Як я вже писав, патчі більше не випускаються для Windows XP. Щоб мати повністю оновлену систему, все, що вам потрібно зробити, це встановити набір оновлень для системи, браузера IE8, .NET Framework і Direct X – все по посиланню вище.

  Зміст і порядок установки:

 • AutoAktualizacje.exe – всі виправлення, випущені для Windows XP SP3 до травня 2014 р., Windows Media Player 11 і його виправлення, а також основні рекомендовані виправлення (наприклад, оновлення кореневих сертифікатів), додаткові бібліотеки (наприклад, Visual C ++) і Flash Player.
  Важливо: після установки AutoUpdate ви зможете встановити виправлення Windows XP Embedded (Windows POSready 2009) до квітня 2019 року (подробиці тут ). Перед використанням Windows update / Microsoft встановіть всі наступні пакети, щоб можна було використовувати нові оновлення (виправлення колізій).
  Ви встановлюєте оновлення з Windows XP Embedded на свій страх і ризик. Вони дозволяють вам продовжити оновлення XP після закінчення підтримки в травні 2014 року, але немає гарантії 100% сумісності.
 • net35sp1_full.exe .NET Framework 2.0, 3.0, 3.5 і їх оновлення
 • DirectX9_June2010.exe – оновлення компонента DirectX для Windows XP
 • net40_full.exe .NET Framework 4.0 та його оновлення
 • IE8-WindowsXP-x86-pol.exe браузер Internet Explorer 8 + оновлення до травня 2014 року
 • (необов’язково) net11sp1.exe – .NET Framework 1.1 і його оновлення
 • (необов’язково) XPS_Essential_Pack.exe – програмне забезпечення, пов’язане з підтримкою файлів XPS