Xiaomi Smartmi: апарат для зволоження повітря

234

Повітря, яким ми дихаємо, повинен мати відповідні показники температури та вологості. Їх відхилення від норми приводить не тільки до дискомфорту, але і до деяких захворювань. Ринок пропонує багато апаратів, що воложать повітря в квартирі або офісі до потрібних параметрів.

Серед наявного різноманіття вибрати непросто. Один гучний, інший має мало налаштувань, що може призвести до некоректних результатів. Третій взагалі здатний зіпсувати меблі. Тому варто згадати про перевірені бренди. Таких, наприклад, як Xiaomi. Його модель Smartmi відповідає всім стандартам і задовольнить вимогам самих вимогливих покупців.

Секрети зволоження

Пристрій Xiaomi Smartmi Air Humidifier 2 є зволожувачем традиційного виду. Воно насичує повітря парами води природним чином. Її краплі потрапляють на барабан обертається касетного механізму і, що утворюються мікрочастинки, видуваються звичайним вентилятором.

При цьому повітря очищається від шкідливих домішок і солей, які можуть бути у залитій воді. Пил, бактерії, домішки осідають в спеціальній ємності. Це також сприяє підтримці поверхні меблів в чистому і нормальному стані. При такому підході виключається утворення на ній білого нальоту, наявністю якого грішать деякі моделі інших марок. Особливо ця проблема актуальна для парових або ультразвукових гаджетів, так як вони викидають все у навколишнє середовище.

Зволоження, при використанні Xiaomi Smartmi, відбувається природним способом. Тому показник вологості не здатний піднятися вище 60%. Лікарі вважають його нормою, сприяє нормальному функціонуванню людського організму і роботі побутової техніки. В опалювальний сезон цей параметр у більшості наших квартир не перевищує 40%. Це легко перевірити, використовуючи спеціальний прилад.

Варто відзначити безшумну роботу апарату. Він не гуде, а видає невеликий шумовий фон низькою чутності. Його звук навіть сприяє нормальному сну.

Вода заливається в ємність випарника після зняття верхньої кришки. Допускається її заливка безпосередньо в шахту випарника, шкоди це не принесе.

Касетний барабан легко вийняти і розібрати для чищення або миття.

Наявність традиційних методів при сучасному підході

Даний зволожувач оснащений декількома сучасними розробками, що дозволяють назвати його високотехнологічним.

Пристрій оснащений термометром і гігрометром, які здійснюють заміри температури повітря і його вологості. Для того, щоб користувач мав можливість отримати відомості про ці параметри, передбачена можливість підключення гаджета до домашньої точки Wi-Fi.

Варто обмовитися, що для здійснення повного керування виробом, користувачеві необхідно завантажити на свій смартфон додаток Mi Home. Тоді Xiaomi Smartmi Air Humidifier 2 здійснить синхронізацію з ним або з будь-яким іншим аналогічним пристроєм, після чого можна буде не тільки отримувати дані про клімат в будинку, але і здійснювати дистанційне управління.

Приміром, для економії електроенергії та води, не варто залишати прилад включеним в квартирі під час відсутності мешканців. Можна запрограмувати, за допомогою таймера, його включення за 15-20 хвилин до прибуття в оселі. Для цього є три рівня інтенсивності, а четвертий потрібен для здійснення регулювань в автоматичному режимі.

Сам процес синхронізації не складний. Головне задати в налаштуваннях регіон (краще вибрати материковий Китай) і встановити англійську мову. Це виключить виникнення ускладнень з налаштуваннями. В комплекті є інструкція на російській мові, так що можна все докладно вивчити.

При падінні рівня води в ємності менше 10%, зволожувач може вимкнутися. Якщо включений режим осушення, він продовжить роботу протягом 8 годин. Саме за такий часовий проміжок буде повністю витратить залишок води.

Розробники зробили прилад, що поєднує традиційні способи зволоження з сучасними технологіями, до яких варто віднести можливість його синхронізації зі смартфоном і вибір інтенсивності роботи. Він буде до місця не тільки в будинку чи квартирі, але і в офісі. Його лаконічний дизайн, тому не складе праці гармонійно вписати його в будь-який інтер’єр.

Виріб не має дратівливими світловими индикациями або підвищеним рівнем шуму, тому його можна експлуатувати цілодобово.

Джерело: http://webcom.dn.ua/