Jabra elite 7 pro: 35 годин роботи, активний шумодав і захист від води

122

Компанія jabra представила відразу чотири моделі повністю бездротових навушників: elite 7 pro, elite 7 active, elite 2 і elite 3. Виробник зосередив особливу увагу на якості аудіозв’язку, зручності посадки в вусі, звучанні і дизайні пристроїв.

jabra elite 7 pro

Головною особливістю флагманських jabra elite 7 pro стала фірмова технологія multisensor voice, що забезпечує високу якість аудіозв’язку незалежно від рівня навколишніх шумів. Вона поєднує датчик кісткової провідності звуку (vpu), чотири мікрофони і алгоритми, що відсівають сторонні шуми. Так, при виявленні шуму вітру автоматично активується датчик vpu, і звук передається за допомогою вібрацій щелепної кістки. Крім того, в навушниках застосована настроюється система активного шумозаглушення. Передбачена можливість створення персонального аудіопрофілю за допомогою технології jabra mysound і технології прослуховування навколишніх звуків hearthrough. Остання дозволяє налаштувати кількість зовнішніх звуків, які користувачі хочуть чути.

Розмір elite 7 pro був зменшений на 16% в порівнянні з elite 75t, які до сих пір вважалися найбільш компактними в лінійці бренду. Незважаючи на це, навушники забезпечують до 9 годин автономної роботи з активним шумозаглушенням, а з урахуванням зарядного кейса цей показник становить 35 годин. Вони також підтримують функцію швидкої зарядки – 1,2 години роботи за 5 хвилин. Крім того, навушники захищені від води за стандартом ip57.

Jabra elite 7 active за своїми можливостями нічим не відрізняється від elite 7 pro. Відмінною рисою цієї моделі стало унікальне покриття jabra shakegrip з рідкого силіконового каучуку. Воно забезпечує поліпшену посадку під час руху. Крім того, в навушниках застосовується сітка на мікрофоні, що відсікає шум вітру під час розмови. Як і elite 7 pro, вони підтримують активне шумозаглушення і здатні пропрацювати на одному заряді до 35 годин при обліку підзарядки від кейса.

jabra elite 3

При розробці jabra elite 3 виробник задався метою зробити недорогі навушники-вкладиші з насиченим звучанням, потужними басами і чітким відтворенням мови. У них встановлені 6-мм динаміки і чотири мікрофони, що відповідають за відсіювання сторонніх звуків, а технологія hearthrough дозволяє налаштувати, що користувач хоче чути навколо себе. За запевненнями jabra, в цій моделі використовується кращий в класі музичний еквалайзер, а за зниження втрати якості відповідає aptx hd. На одному заряді самі навушники здатні працювати протягом 7 годин, а з кейсом — 28 годин.

Jabra elite 2-найдоступніша модель з усієї четвірки. У них використовуються 6-мм динаміки, настроюється еквалайзер і кодек aptx hd. Вони підтримують функцію швидкої синхронізації з android-пристроями google fast pair і швидкий запуск spotify одним дотиком. Заявлена захист від дощу за стандартом ip55. Час автономної роботи становить 7 годин для самих навушників і до 21 години з урахуванням підзарядки від кейса.

Моделі elite 2 і elite 3 надійдуть у продаж в росії у вересні 2021-го, elite 7 pro і elite 7 active — в жовтні. Новинки будуть доступні за наступними цінами: