Як вставити в ворд таблицю з екселя

91

При необхідності впровадження табличного блоку в word, його краще сформувати в excel і перенести в текстовий файл. Способів зробити це два-проста вставка і імпорт даних з встановленням зв’язків. Однак варто врахувати, щоб вставити таблицю в ворд з екселя, потрібно уважно прочитати порядок дій.

Копіювання і вставити

При невеликому розмірі таблиці з остаточним варіантом її вмісту найбільш оптимальний спосіб переміщення шляхом копіювання і простий вставки. Алгоритм дій наступний:

  1. в excel виділити необхідний діапазон.
  2. скопіювати виділену ділянку, комбінацією клавіш ctrl + c;– викликати контекстне меню правою кнопкою миші, натиснути «копіювати»; – на вкладці «головна» скористатися інструментом «копіювати».
  3. у ворді наводимо курсор на місце для табличного компонента, вставляємо його:

Комбінацією shift + insert або ctrl + v-зберігається початкове оформлення;

Вкладка “головна”, інструмент “вставити”, натиснути на значок необхідних в конкретному випадку параметрів;

Контекстним меню:

– з допомогою способу вставки «зберегти вихідне форматування» – вміст скопійованої частини буде створено за аналогією з початковим файлом екселю, дані в клітинках можна змінювати;

– за допомогою варіанта «використовувати стилі кінцевого форматування» – вміст доданого діапазону автоматично буде оформлено в єдиному стилі з текстовим блоком, можна змінювати значення комірок;

– вибравши параметр «малюнок» – збережеться початкове оформлення, але втрачається можливість внесення коригувань в область комірок.

Імпорт таблиці

При необхідності перенесення табличних даних з можливістю внесення змін в первісному файлі і оновленням значень в word, використовують інший спосіб:

  1. в ексель виділяється потрібний діапазон і копіюється.
  2. у ворді вставляється скопійований об’єкт:

Контекстним меню за допомогою параметра:

– «зв’язати і зберегти вихідне форматування ” – вміст комірок оформлено за аналогією з excel, при внесенні змін у исходнике значення текстового документа теж змінюються;

– «зв’язати і використовувати кінцеві стилі « – стиль оформлення таблиці адаптується під останній абзац документа, при внесенні змін у исходнике значення в word теж змінюються;

Вкладка» головна «вибрати значок» вставити«, далі натиснути» спеціальна вставка«, в поле» як «вказується»лист microsoft excel (об’єкт)”.

Позначити дію “зв’язати «і натиснути»ок”.